Saidi logo

Mida valmistab meile ette tiigriaasta: Hiina horoskoop 2022. aastaks kõigi märkide jaoks

Aasta 2022, veetiigri aasta, on juba praegu üha tugevamalt tunda. Ja me ei räägi ainult jõulukaunistustest. Igale ajaperioodile omased energeetilised muutused hakkavad juba järk-järgult oma õiget mõju avaldama.

Loe veel:
Igavene liikumine: 5 sodiaagimärki, kes armastavad kõige rohkem pidu pidada
5 sodiaagimärki, millele ei meeldi uusaasta

Hiina kalendri järgi saabub uusaasta 1. veebruaril, kuid me tunneme tuleva perioodi energiaid juba praegu – need ei muutu ühel konkreetsel päeval, see toimub palju sujuvamalt.

Eriline suundumus 2022. aastal on selliste valdkondade nagu digitaaltehnoloogia, online-ettevõtlus ja vaimsed teadmised tugev areng. Samuti õitsevad kõik ilu ja kehatervisega seotud valdkonnad – massaaž, fitness, tervislik eluviis ja pikaealisus.

Rott

Saate 2022. aastal karjääri ja õppimise valdkonnas suurepäraselt edasi liikuda. Head väljavaated ootavad neid selle märgi esindajaid, kes soovivad end realiseerida hariduses ja teadmiste süvendamises, suurendada oma tuntust ja olla edukad äritegevuse küsimustes.

Aasta on soodne mis tahes ettevõtmistele. Võtke julgelt asjad enda kätte ja liikuge karjääriredelil ülespoole. Aasta 2022 võib avada teile uusi väljavaateid ja uusi võimalusi ja perspektiive.

Olge ettevaatlik oma tervise, eriti kuse – ja suguelundite süsteemi suhtes.

Bull

Viljakas ja edukas aasta ootab neid Pullid, kes suudavad oma elu korda teha ja kaua unustatud ambitsioonid taaselustada.

Enne aasta algust tehke kindlasti strateegia järgmiseks 365 päevaks, mis jätab ruumi mitte ainult rahale, vaid ka isiklikele saavutustele. Väga oluline on säilitada tasakaal kõigis valdkondades, mitte muutuda töönarkomaaniks või liigseks koduperenaiseks.

Jäta oma ellu ruumi rõõmule, lõbutsemisele ja vaba aja veetmisele. See aasta üllatab teid kindlasti.

Tiiger

Siin tuleb teie aasta. Suurepärane aeg oma ideaalse elu ehitamiseks – õitseng suhetes, harmoonilised suhted, küllus ja heaolu.

Kõik teie plaanid on võimalik ellu viia, kinnisvara ostmine, dokumendiküsimuste lahendamine, uute tuluallikate avamine on võimalik. Aga nagu härjad – võimalused avanevad ainult selle märgi töökatele esindajatele.

Olge ettevaatlik oma otsekohesuse ja mõningase jäikusega, mõelge rohkem, enne kui midagi ütlete, eriti kui see on kriitika või vastuoluline hinnang.

Loe veel:
5 sodiaagimärki, kelle jaoks on karjäär tähtsam kui armastus
5 sodiaagimärki, mis kohtuvad 2022. aastal oma hingesugulasega

Küülik

Aastal 2022 on teie elu täis huvi ja uusi avastusi. Olete oma äritegevuse tipptasemel, kuid teie surve võib olla liigne, eriti kui suunate selle välise sotsiaalse eneseteostuse asemel perekonda.

Riskid, mis kaasnevad sellega, et elame aasta kõrgelt, on suured, soov tõestada oma seisukohti ja näidata inimestele nende puudusi on väga suur. Vähendage oma kriitika taset, parem on suunata energia enda arengule ja elukvaliteedi parandamisele.

Iga kord, kui sa tahad kellelegi väärtuslikku õppetundi anda, on parem küsida endalt, mida ma saan praegu teha oma isikliku arengu heaks?

Draakon

Selle märgi esindajate jaoks saabub kerguse aeg Tiigri aastal. Kõigepealt avaldub see suhete valdkonnas: võimalik on flirt, romantika ja uued tutvused.

Mitte alati ei ole energiat pikaajaliste ja paljulubavate suhete loomiseks, hoia kaine pea, kui tahad vastassugupoole austust.

Vältige järgmisel aastal impulsiivseid otsuseid, väga oluline on tasakaalustada oma seisundit ja meeleolu. Teie peamiseks stabiliseerijaks võiksid olla uued teadmised. Kes õpib või harib, saab edu äris.

Snake

Ambitsioon, kiirus ja otsusekindlus peaksid prevail teie elus olema. Kuid ärge unustage oma väärikust ja ärge kiirustage esimese edu saavutamisega. Oluline on, et te kasutaksite ära võimalused, mis teile alates veebruarist 2022 avanevad.
Olge ettevaatlik ja kannatlik. Sel juhul tabate jackpot'i, sealhulgas perekondlikes küsimustes.

Üldiselt soosib aasta töökat ja teie elus avaldunud madu. Avage end sellele maailmale ja koguge boonuseid, mis teile kuuluvad.

Mõnikord võib tunduda, et elu läheb käest ära, lõdvestuge ja ärge laske asjaoludel oma plaanidest kõrvale kalduda.

Loe veel:
Ilu horoskoop: maniküür tähtkuju järgi
Millised sodiaagimärgid ei saa kunagi üksteisega läbi

Hobune

Teie senised pingutused kannavad tuleval aastal vilja, hoolsus ja töökus saavad kindlasti tasu.

Nii hea kui ka halb teie sees tugevneb. Olge tuleval aastal ettevaatlik oma mõtete ja tegudega – see on väga vastastikune, see toob täpselt seda, mida te ise edastate maailmale.

See on suurepärane aeg, et tulla välja varjust, end maksma panna, näidata oma juhtpositsiooni ja oma arvamust. Hoidke optimismi ja lootust ning andke neid endale ja oma lähedastele.

Kits

Püüa vältida riskantset tegevust, kõigele tähelepanu pöörates on edu võti. Ärge pingutage tööl ja igapäevaelus, sest võite läbipõleda ja kaotada motivatsiooni.

See on soodne prevent haiguste ja tervislike eluviiside suhtes. Kõige nõrgemad terviseprobleemid võivad olla seedetrakt ja kõhuorganid.

Teie aasta suur ülesanne on hoolitseda enda eest, õppida lõõgastuma ja nautida elu ilma stressita.

Monkey

Teie juurde on tulemas tugevad vaimsed ja füüsilised muutused. Aasta võib olla väga intensiivne plahvatusohtlikes ja ootamatutes olukordades.

Olge kõigis eluvaldkondades ettevaatlik – soov muutuste järele võib suureneda, kuid tehke ainult hoolikalt kaalutletud otsuseid. Parem on mitte sundida sündmusi ja mitte teha suuri plaane, sest kõik on igal juhul väga ettearvamatu.

See aasta võib tuua kaasa nii kolimise kui ka ülemaailmse puhastuse.

Loe veel:
5 kõige energilisemat ja positiivsemat sodiaagimärki

Kukk

2022. aasta toob kaasa kokkuhoiu ja kainuse energia. Püüdke välistada oma elust naiivsus ja vastutuse nihutamine, eriti raha – ja äriküsimustes. Ärge laske end kaasata riskantsetesse või teadlikult kaotustesse minevatesse projektidesse.

Tuleval aastal lõpetage kõik protsessid, mis tarbetult raiskavad teie energiat – püüdke saavutada täielik vabadus koormavatest asjaoludest ja inimestest.

On kasulik pöörduda vaimsuse poole, tegeleda praktikate ja rituaalidega soovide täitmiseks.

Koer

Teil on kiire kasvu aasta nii vaimselt kui ka karjääris – on väga asjakohane investeerida endasse erinevatel viisidel. Samuti on aeg mõelda ülevale – vaimse tee otsimine on asjakohane neile, kes otsivad õnne ja harmooniat.

Aasta 2022 on sinu jaoks eriti hea, kui usud, et abi võib tulla erinevatest kohtadest ja oskad seda vastu võtta.

Püüdke sel aastal leida mentoreid ja patroneid, nad võivad teid elu järgmisele tasandile viia, tingimusel, et suudate nende soovitusi ja nõuandeid hoolikalt järgida.

Siga

Tiigri kaitse all on teie võimalused mis tahes asjade soodsaks lahendamiseks mitmekordistunud. Siiski tuleb tingimata sobitada aasta tempo. Tule kindlasti oma mugavustsoonist välja – looge endale väljakutseid, muidu loob aasta lihtsalt tingimusi teie isiklikuks arenguks vääramatu jõu asjaolude surve all.

See on suurepärane aeg, et liikuda oma unistuste elu suunas, näidata julgust ja kindlameelsust, mis muul ajal ei ole teile üldse omane.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti