Saidi logo

5 sodiaagimärki, millele ei meeldi uusaasta

Mitte kõik ei pea aastavahetust kõige ilusamaks pühaks. Tähtkujumärkide esindajatele, kellest me teile räägime, ei meeldi aastavahetuse sebimine, lärmakad peod ja ilutulestik. 1. jaanuari öö on nende jaoks katsumus ja stress.

Loe veel:
Igavene liikumine: 5 sodiaagimärki, kes armastavad kõige rohkem pidu pidada
5 nõuannet, kuidas alkoholi tarvitada uue aasta pidudel ja mitte ennast vigastada

Jäär

Jäärad armastavad pühi, kuid vihkavad nendeks valmistumist. Loomulikult ei lõdvestu selle märgi esindajad ja aitavad salateid lõigata, jõulupuud kaunistada ja kõike seda, kuid nad teevad seda ilma suurema entusiasmita. Ainus asi, mis neid huvitab, on saada võimalikult kiiresti välja sellest aastavahetuse kiirustamisest. Pidutsemise ja lõbutsemise asemel jääksid Jäärad hea meelega koju, hoolitseksid enda eest, selle asemel et süüa teha, ja siis kohe pärast kellaaegu korralikult maha magada.

Kaksikud

Kaksikud suhtuvad uude aastasse mitmetähenduslikult. Nad tahavad samaaegselt veeta pühi seltskonnas, kuid mitte suures ja lärmakas, vaid tihedas ja hubases ringis. Selle märgi inimesed tahavad lõbutseda, kuid midagi hoiab neid alati tagasi. Kaksikud peavad sõna otseses mõttes sundima end uuel aastal kogunenud ja organiseeritud olema. Nad teevad eelnevalt plaani, et osta pidulik riietus, jõulupuu ja külaliste külastus. Vastasel juhul võivad nad kõik unustada ja kõigele skoorida.

Neitsi

Neitsid teavad, kuidas veeta puhkust seltskonnas sõbralikult ja huvitavalt. Siiski on nad alati ettevaatlikud ülevoolava lõbutsemise suhtes. Nad ei tunne end eriti mugavalt, kui nad lähevad ilutulestikku lõhkuma ja on võõraste inimeste seas, kes samuti erinevaid krakke ja ilutulestikke õhku puhuvad. Selline ajaviide ajab märgi esindajad stressi. See on peamine põhjus, miks Neitsi inimestele aastavahetus väga ei meeldi. See on liiga lärmakas, purjus ja ohtlik. Et sellist lõbu vähemalt kuidagi vältida ja mitte kodust lahkuda, püüab Neitsi külalisi eelnevalt ettevalmistatud mängudega – see võivad olla lauamängud või mõni huvitav uusaasta ennustamine – kõrvale juhtida ja meelelahutust pakkuda.

Skorpion

Selle tähtkuju esindajad on tõelised konservatiivid. Nende jaoks on oluline, et kõik oleks aastavahetusel olnud traditsioonide järgi: jõulupuu, mandariinid, šampanja ja muidugi Olivier. Skorpionid teavad ette, kellega ja kuidas nad pühi tähistavad, nii et igasugused kooskõlastamata muudatused võivad neid välja lüüa. Näiteks, kui mõni kutsutud külaline toob endaga etteteatamata kaasa. Samuti võib Skorpione häirida tavapäraste toitude puudumine pühadelaual. Nende jaoks on oluline kõike kontrollida ning uusaasta on liiga kaootiline ja ettearvamatu püha. Seetõttu ei meeldi selle märgi esindajatele see väga.

Veevalaja

Veevalaja, ei armasta silmade tolmamist ja eelistab väikest sõpruskonda mürarikkale seltskonnale. Suur pidu ei ole nende jaoks. Isegi aastavahetusel ei taha Veevalaja olla nagu kõik teised – purjus ja lapsik. Olulisem on rääkida südamest südamesse lähedastega – rääkida endast, teada saada, milliseid jääke neil möödunud aastast oli. Selle märgi esindajatele meeldib vaadata ilutulestikku aknast, aga mitte lähedalt. Sest nad ei taha tõesti lahkuda soojast ja hubasest atmosfäärist tänavasalvede pärast, mis pealegi on ka ohtlikud. Selline lõbu on Veevalaja jaoks arusaamatu.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti