Saidi logo

Igavene liikumine: 5 sodiaagimärki, kes armastavad kõige rohkem pidu pidada

On inimesi, kes ei suuda rahulikult elada, kui nad teavad, et keegi kusagil lõbustab ilma nendeta. Ükskõik, mis tuju neil on, nad lähevad ikkagi peole. Nende jaoks on see nii võimalus unustada kui ka lõõgastuda ning valmistumisega seotud vaeva on kõige meeldivam ülesanne. Räägime, millised märgid vihkavad igavust, ilusate riiete puudumist ja jumaldavad erinevaid lõbusid.

Loe veel:
Mida valmistab meile ette tiigriaasta: Hiina horoskoop 2022. aastaks kõigi märkide jaoks

Jäär

Kui Jäär on kutsutud peole, siis tulevad nad kindlasti. Teisiti ei saa olla. Kui neid ei kutsuta, siis lõbutsevad nad ise blackjacki ja tantsimisega. Jäärad ei kuluta palju aega ettevalmistustele – tulekahju märgi esindajad teevad kõike instinktipõhiselt. Nad ei vaja isegi mingit erilist põhjust, et tuua kokku lähedasi sõpru ja hiljutisi tuttavaid. Ainus puudus on Jäärade tujukas olemus. Nad võivad hetkesoojuses järsku kaotada huvi peo vastu.

Ambur

Amburitel on raske paigal istuda. Kui selle märgi esindajad veedavad rohkem kui kaks päeva kodus, hakkavad nad piinlema selle üle, et elu läheb neist mööda. Seega on nad, nagu öeldakse, "iga tegevuse jaoks. Isegi kui nad peavad ühe õhtu jooksul osalema kolmel peol, leiavad nad igaühe jaoks aega. Amburitel on andekus tulise tantsu, särtsakate naljade ja naljakate lugude tegemiseks, nii et nad on alati tähelepanu keskpunktis. Üldiselt ei ole selle märgi esindajatel ühtegi argumenti, et neile ei meeldiks lõbu. Nad on lõbusad!

Leo

Ilma Leota oleks see nimekiri sama üksildane kui uusaasta ilma kuusepuudeta! Selle märgi esindajad armastavad tähelepanu ja oskusteavet, et end soodsas valguses näidata. Isegi nende avameelne uhkeldamine näeb alati sobilik ja armas välja. Lõvi jätab harva lõbustamata - selleks peab olema väga oluline põhjus. Kõigis muudes olukordades ei lähe nad mitte ainult ise, vaid veenavad ka oma tuttavaid, et nad neile seltskonda hoiaksid - Lõvi liidriomadustele on raske vastu panna. Need, kes on Leoga rohkem kui korra koos käinud, teavad, et koos nendega muutub pidu kordades lahedamaks.

Kaksikud

Kaksikute tähtkujus sündinud inimesed on väljapoole suunatud ja haritud. Nad otsivad alati uusi ja huvitavaid vestluskaaslasi, nii et selle märgi esindajatele on peod mitte ainult lõbusad, vaid ka põhjus üksteise tundmaõppimiseks. Lisaks armastavad Kaksikud olla kursis ning sõprade ja sõprade sõprade sõprade seltskonnas lõbutsemine on üsna lihtne viis selle saavutamiseks. Kui peole on kogunenud seltskond, kes eelistab tantsimist jutuajamisele, otsige nende tüüpide hulgast Kaksikuid. Selle märgi inimesed armastavad lõbutsedes vestelda tõsistel või häirivatel teemadel ja kaasata kõiki enda ümber vestlusesse.

Kaalud

Ka Kaalud ei toida ennast lihtsalt ära, las nad tutvuvad kellegagi. Nad ei jäta kasutamata võimalust minna peole, eriti kui nad teavad, et seal on palju võõraid inimesi. Nad lähevad missiooniga kõiki tundma õppida ja vähemalt pooled neist ära võluda. Kaalud armastavad segapidu – kus on ruumi mitte ainult tantsimisele ja alkoholile, vaid ka üsna kokkutulekutele "lauamängude" mängimiseks. Nende peamine prioriteet on olla nende seas, kes oskavad hästi lõbutseda.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti