Saidi logo

5 sodiaagimärki, mis kohtuvad 2022. aastal oma hingesugulasega

Musta vee tiigri aasta teeb mõned märgi esindajad õnnelikuks ja annab neile kauaoodatud kohtumise teise poolega.

Loe veel:
Mida valmistab meile ette tiigriaasta: Hiina horoskoop 2022. aastaks kõigi märkide jaoks
Igavene liikumine: 5 sodiaagimärki, kes armastavad kõige rohkem pidu pidada

Neitsi

Neitsid saavad 2022. aastal võimaluse parandada oma isiklikku elu ja mõned saavad isegi hästi abielluda. See kõik on võimalik tänu Jupiterile, mis on praktiliselt kogu aasta jooksul teie abielusektoris.

Pöörake erilist tähelepanu oma tutvusele, mis toimub järgmise aasta aprillis. On suur tõenäosus, et see osutub elumuutvaks. Teie partner on teie suhtes ustav, armastav ja suuremeelne. Kõik suhted, mida te temaga koos teete, on määratud heale õnnele. Seega ei kohtu te mitte ainult oma tõelise armastusega, vaid saavutate oma teise poolega ka enneolematuid kõrgusi.

Kaljukitsed

Õnn naeratab lõpuks Kaurustele. Uuel 2022. aastal ootab neid suur hulk ootamatuid, kuid väga meeldivaid üllatusi. Hoolimata sellest, et Kauritsad ei suuda praegu armastussuhet luua, on neil järgmisel aastal uskumatult palju õnne ja nad leiavad lõpuks oma õnne!

Jaanuar ja veebruar kujunevad selle märgi esindajatele väga olulisteks kuudeks, nad sukelduvad teid tõelisse talveromantilisse muinasjuttu. Suhted võivad teid keerutada nagu keeristorm. Tähed soovitavad teil pea välja lülitada ja oma tunnetele järele anda. Teie partner annab teile turvatunde, kerguse ja stabiilsuse. Võimalik, et 2022. aasta lõpuks otsustate sõlmida abielu.

Kaalud

Kop-kop! Ja kes meil siin on täielikult töösse süvenenud ja oma isikliku elu täielikult unustanud? Nüüd Kaalud ilmselt ei hooli armastusest, kuid varsti kõik muutub. Saatus on juba püüdnud anda teile otseseid vihjeid ja valmistada ette kohtumist õige inimesega.

Olge ettevaatlik, on võimalik, et kohtute oma hingesugulasega just aastavahetusel. See aasta võib olla teie elu kõige unustamatum ja te võite isegi otsustada abielluda. Tähed ainult kiidavad teie valiku heaks.

Leo

Lõvi on juba 2022. aasta esimestel päevadel ümbritsetud lõputute üllatuste, kingituste ja ilusa kurameerimisega. Teie tähelepanu eest võideldakse mitu kuud järjekindlalt. Kumb neist vapratest inimestest võidab, otsustate teie.

Kuid tähed ei soovita sul pikalt teiste inimeste tunnete peal mängida, sest keegi ei tühista bumerangi seadust. Peamine on kuulata oma südant, mitte uskuda lubadusi ja mitte osta kingitusi, otsustage tegude järgi ja siis teete kindlasti õige otsuse.

Sõnn

Tulevane Tiigri aasta tõotab, et Sõnn ei jää kindlasti üksi. Teid premeeritakse valguse, siira ja puhta armastusega kõigi nende heade tegude ja tegude eest, mida olete teinud. Tõenäoliselt ei ole nüüd veel paranenud previidu suhete valusast purunemisest tekkinud haavad. Kuid väga varsti premeerib saatus teid lahke, armastava ja ustava inimesega. Te olete sel aastal 2021 palju kannatanud, kuid teil on veel jõudu, nii et ärge kartke astuda uude suhtesse, kus kõik on teisiti.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti