Saidi logo

Millised sodiaagimärgid ei saa kunagi üksteisega läbi

Kuigi öeldakse, et vastandid tõmbavad ligi, kuid mitte sel juhul. Need 5 tähtkujupaarid ei ole tõenäoliselt pikka aega koos.

Loe veel:
5 kõige energilisemat ja positiivsemat sodiaagimärki
5 sodiaagimärki, kelle jaoks on karjäär tähtsam kui armastus

Jäär ja Vähk

Jäär ja Vähk suhetes on tõenäoline järgmine olukord: kuna Vähk on üldiselt ebakindel märk, võib ta pidevalt vajada heakskiitu ja suuremat tähelepanu. Sellisel juhul peab Jäär kulutama oma aega ainult Vähi veenmisele ja rahustamisele, mille tagajärjel Jäär väsib ja võõrandub.

Veevalaja ja Sõnn

Sõnnile meeldib võtta rahulikult ja ta on tavaliselt rahulik. Veevalaja, armastab seiklema minna, norme eirata, teha asju omal moel ja mitte kunagi igavleda.

Kaljukits ja Ambur

Kaljukitsed on sihikindlad ja töökad. Nad on pühendunud professionaalid ja ei pane pahaks töötada oma eesmärkide nimel, samas kui Amburid tahavad lihtsalt elu nautida, maailma enda ümber uurida ja lõbutseda.

Neitsi ja Kaalud

Huumor ja vaimukus – Neitsi teine loomus. Nad on realistid, seega kasutavad nad olukorra leevendamiseks huumorit, samas kui Kaalud on unistajad. Nad on uskumatult optimistlikud ja usuvad kindlalt, et kõik võib juhtuda.

Lõvi ja Skorpion

Lõvid on alati otsingul ja vajavad seltskonda. Neile meeldib olla tähelepanu keskpunktis ja nad kipuvad domineerima enamikus vestlustes ja suhetes. Skorpionid seevastu eelistavad olla tagaplaanil ja võtavad aega, et inimestele avaneda.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti