Saidi logo

5 sodiaagimärki, kelle jaoks on karjäär tähtsam kui armastus

Need töönarkomaanid ei tee oma eesmärkide saavutamiseks mitte midagi. Ja sageli peavad nad ohverdama oma isikliku elu.

Loe veel:
5 sodiaagimärki, mis kohtuvad 2022. aastal oma hingesugulasega
Igavene liikumine: 5 sodiaagimärki, kes armastavad kõige rohkem pidu pidada

Kaljukitsed

Enamik selle märgi esindajaid on karjäärimehed, kes täidavad iga püstitatud ülesannet ja saavutavad edu kõiges, ükskõik, mis ka ei juhtuks. Terav mõistus ja külm kalkulatsioon aitavad Kauritsatel edu saavutada, kuid samas ei lakka nad arenemast ja seavad endale pidevalt uusi eesmärke. Sageli võib neid tabada sülearvuti ja paberite juures isegi öösel. Samas suudavad selle märgi esindajad leida aega ka muudeks asjadeks – käia jõusaalis, pidada tähtsat koosolekut või minna välisreisile, kuid töö on alati esikohal, mõnikord isegi perekondlike huvide arvelt.

Sõnn

Maa element näeb ette, et see märk on rahulik ja tõhus. Kuid kangekaelsed Sõnnid tegelevad ainult asjadega, mis neile meeldivad. Põhimõtteliselt ei pane nad pahaks puhkust koos kallimaga või pereliikmetega, kuid sagedamini tunnevad lähedased end nende tähelepanust ilma jäetuna. Sõnnid on professionaalid selles, mida nad teevad.

Skorpion

Selle märgi kangekaelsed esindajad ei raiska oma aega igavale tööle. Nende loovus võimaldab neil näha tavapäraste ülesannete jaoks ebatavalisi lahendusi. Ükski tööandja ei kahetse Skorpioni palkamist. Oma ametialaste ambitsioonide rahuldamise nimel ohverdavad selle märgi esindajad sageli oma isikliku elu stabiilsuse.

Neitsi

Neitsid on raskesti painduvad tegevusetusse. Kuigi on palju inimesi, kes võivad seda püüda, sest paljud sodiaagimärgid tõmbuvad Neitsi poole. Lõvi pakub kohvi juua ja vestelda, Ambur koos Veevärgiga häirib kõige naeruväärsemate ideedega ja Kalad paluvad abi. Kuid see ei lase Neitsil keskendumist kaotada, isegi kui tema teine pool nõuab tähelepanu.

Jäär

Neid on raske nimetada tõelisteks töökateks. Jäärad, nagu ka Kaljukitsed, ei talu ebamugavust tekitavat ületunnitööd. Nad tormavad koos Amburiga hea meelega seiklustele. Jäär on loominguline inimene. Ja kui töö on neile tõeliselt kirglik, siis püüavad nad visalt oma eesmärgi poole ja teevad kõik endast oleneva, võib-olla isegi oma isikliku õnne ohverdades.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti