Saidi logo

Ilu horoskoop: maniküür tähtkuju järgi

Sõltumata sellest, kas sa usud horoskoopidesse või mitte, tahad sa alati oma maniküüri isikupärastada. Miks mitte kasutada küünedisaini valimisel juhinduda oma sodiaagimärgist? Sa leiad, et uus kunst on sinu õnnesoov.

Loe veel:
Lava küünte peal: "termiline" maniküür – kuum trend sotsiaalmeediast
Maniküür ilma maniküürita: mitmekülgne küünelaki värv, mis on trendid kevadel-suvel 2021

Jäär

Selle sodiaagimärgi mitmekülgne olemus ei saaks paremini kajastada värvimaniküüri. Miks piirduda ühe tooniga, kui saab kasutada korraga viit?

foto @overglowedit

Sõnn

Sõnni mõistlikku olemust rõhutab kõige paremini minimalistlik maniküür. Selleks, et mitte täiesti igavleda, soovitavad meistrid seda mitmekesistada õrna kattega paeltest.

foto @violette_fr

Kaksikud

Loovale ja uudishimulikule Kaksikutele sobib kõige paremini värv "male" maniküür. Kes oleks võinud arvata, et särav puur näeb küüntel nii stiilne välja?

foto @betina_goldstein

Vähk

Vähid kipuvad olema väga tundlikud ja emotsionaalsed. Õrn maniküür punase ja roosa vahemikus sümboliseerib nende pehmet iseloomu.

foto @styleidealist

Leo

Tugeva ja enesekindla Leo jaoks valmistasid meistrid ette midagi ootamatut – "peegli" särava maniküüri, mis tõmbab kohe tähelepanu.

foto @paintboxnails

Neitsi

Neitsit iseloomustab liigne perfektsionism, detailidele tähelepanu pööramine ja patoloogiline ausus. Neile sobib suurepäraselt "hea tüdruku" maniküür – korralik tagurpidi prantsuskeelne -.

foto @harrietwestmoreland

Kaalud

Selle märgi esindajate võlu ja romantilisus ei saaks paremini kajastada roosa prantsusmaa metallilise efektiga. See on särav, kaasaegne ja väga stiilne.

foto @paintboxnails

Skorpion

Skorpioni põikpäistust on raske üllatada. Võib-olla maniküür välkkiirusega, mis hiljuti toimus sotsiaalvõrgustikes tõeline buum.

foto @houseofladymuck

Ambur

Särava hologrammiga viimistlus sobib ideaalselt vabadust armastavale Amburile. Tänu sädeleva särajale tundub see sama naljakas ja elav nagu selle märgi esindajad ise.

foto @paintedbyjools_

Kaljukitsed

Lojaalne, praktiline, veidi kangekaelne... Võib-olla on raske ette kujutada midagi sobivamat Kaljukitsale kui burgundia värvi kombinatsioon rõhutatud auguga. See näeb väga tagasihoidlik, kuid samas ka väga loominguline välja.

foto @nataliemckeough

Veevalaja

Veevalaja maniküüri kujundused on inspireeritud viltustest pilvedest. Need esindavad õhumärgi kergust ja sõltumatust ning näevad küüntel lihtsalt väga originaalsed välja.

foto @klaudiacloud

Kalad

Õrn roosa küünedisain, mis on loodud airbrushiga, sobib loomult haavatavale Kaladele. Täiendage seda maniküüri suurte sõrmustega – ja saate stiilse pildi kidcore'i vaimus.

foto @overglowedit

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti