Saidi logo

Maniküür ilma maniküürita: mitmekülgne küünelaki värv, mis on trendid kevadel-suvel 2021

Räägime varjundist, mis üha sagedamini meie sotsiaalvõrgustike feedides ilmub.

Sel hooajal ütlevad eksperdid, et mida rahulikum on teie maniküür, seda parem. Ainus erand on ehk roheline toon, mis võitis Instagrami ja küünesalongide klientide südamed. Kui aga valisid 50 beeži tooni hulgast, mis tunduvad sulle talumatuna, siis pakume välja suurepärase alternatiivi - õrna roosa.

Loe veel:
Top 5 kevadist 2021. aasta meigitrendi, millesse sa armuda saad
10 ebatavalist pastelset maniküüri varianti, kui olete klassikast väsinud

See toon on diskreetne ja elegantne. Seda on kandnud nii Elizabeth II kui ka Meghan Markle. Samas saab universaalset värvi valida vastavalt oma isiklikele vajadustele. Nii et kui sa ei suuda otsustada jope ja klassikalise punase vahel, on meil midagi pakkuda.

Roosa on üks kõige populaarsemaid maniküüri toone. See näeb küüntel suurepäraselt välja ühe värvina.

Foto: @the_gelbottle_inc


Tagasihoidliku maniküüri efekti loomiseks on oluline valida õige toon. See peaks olema võimalikult õrn ja loomulikule lähedane. Justkui teeksite üldse ilma maniküürita ja teil on looduslikult ilusad küüned.

Foto: @lythambeautylounge


Maniküürijad kasutavad roosat värvi koos teiste värvidega, et luua unikaalseid kujundusi. Kõige edukam roosa maniküür on kombineeritud musta, halli, kollase, lilla, kuldse, sinise ja sinise, valge ja oranžiga.

Foto: @betina_goldstein


Roosades toonides saate luua õrna maniküüri, mis on igal pool ja igal juhul asjakohane. Pehme roosa kombinatsioon teiste nähtamatute toonidega võimaldab luua atraktiivse kujunduse, mis rõhutab erilist rafineeritust.

Foto: @the_gelbottle_inc


Aastal 2021 on roosa maniküüri fännidel võimalik kasutada nii klassikalist küünekunsti kui ka täiesti uusi disainivõimalusi. Küünetööstuse meistrid otsivad vaatamata kõigile tänapäeval tuntud maniküüri loomise meetoditele ja tehnikatele pidevalt uusi ideid. Roosa värviga saab luua veelgi rohkem disainivõimalusi, nii et kui ühevärviline roosa viimistlus tundub teile igav, täiendage seda oma maitse järgi stiilse küünekunstiga.

Foto: @the_gelbottle_inc


Äripäeva stiilis ja igapäevaseks maniküüriks sobib lakooniline maniküür, mis sisaldab selliseid elemente nagu triibud, täpid ja erinevad kujundid. Kui soovite, et teie küüned näeksid välja elegantsed, siis võite luua roosa tausta ja kanda sellele lihtsa lillemustri või loomaprindi.

Foto: @helunails

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti