Saidi logo

10 ebatavalist pastelset maniküüri varianti, kui olete klassikast väsinud

Talvel muudame me reeglina intuitiivselt maniküüris neooni pastelseteks või sügavateks toonideks. Kuid see ei tähenda, et peaksite loobuma huvitavatest küünte suundumustest tumedate varjundite kasuks.

Loe edasi:
Lisatud on massaaž ja spaa rituaal: mis on jaapani maniküür
Maniküür kodus: tööriistad, tüübid ja juhised

Et aidata teil järgmisel korral salongis õige valik teha, oleme koostanud valiku kunstmaniküüre, millest igaüks hakkab silma.

1. Toffee-küüned

Mõjutajad valivad toffee. Ainult et mitte piimakommide kujul, vaid lakituna: toffee-küüned on tulnud moodi. Kohvi- ja kreemjas toonides maniküür sai populaarseks tänu kuulsale meistrile Tom Bachik, kelle klientide hulka kuuluvad Selena Gomez, Kim Kardashian ja Margot Robbie. Seda konkreetset katteviisi nimetatakse juba "uueks mustaks", st selliseks, mis sobib peaaegu kõigele. Alusta klassikalistest toffee-küüntest - kata oma küüned viie pruuni laki tooniga, mis ulatuvad šokolaadist kuni küpsetatud piimani. Seejärel võid hakata välja mõtlema oma variante.

Foto: @cosmreviews

2. Piimased küüned

Teine “maitsev” suundumus, mis hõlmab küünte värvimist kõikides beežides toonides (näiteks piimakokteilid, mille järgi trend on nimetatud), on kergesti korratav ning näeb välja väga stiilne ja talvine. Saage inspiratsiooni ja korrake.

Foto: @glamourgoal

3. Matt viimistlus

Kui olete klassikalisest läikivast viimistlusest väsinud, soovitame mattvalikut lähemalt uurida. Võite valida mis tahes tooni laki. Pange tähele, et sellisel maniküüril on eriti stiilne välimus lühikestel või keskmise pikkusega naeltel.

Foto: @alina_frendiy

4. Säravad triibud

See küünetrikk on uue hooaja üks olulisemaid. Küütele saab panna õhukesed kuldsed või hõbedased triibud, nagu fantaasia soovib. Sinu maniküür on diskreetne, kuid samas köidab salapärase säraga.

Foto: @alina_frendiy

5. Valge minimalism

Et luua täielik valge välimusideaalne oleks minimalistlik valge maniküür. Kiirusta solaariumi külastama, sest valge küünedisain näeb päevitunud naha taustal väljendusrikkam välja.

Foto: @tanyaprentkovych

6. Bubble-gum

Kui otsite maniküüriideed, mis sobiks kõigele korraga ja muutuks teie välimuse säravaks aktsendiks, toetuge roosa närimiskummi küünte disain. Selline 2000ndate aastate moodi kerge maitsega maniküür sobib mis tahes pikkusega ja kujuga küüntele – roosa on üks mitmekülgsemaid toone koos nude'i ja punase (kui räägime maniküürist ja pediküürist).

Trendikat mull-kummimaniküüri on juba Instagrami stiilsed blogijad proovinud, nüüd on sinu kord.

Foto: @lemanoir

7. Marmor

See küünetrikk on püsinud aktuaalne alates eelmisest hooajast. See on diskreetne, õrn, kuid samas muudab maniküüri originaalseks. Et mitte liialdada, tee käele ainult üks või kaks küünte marmori efektiga.

Foto: @g.bar.kiev

8. Shimmer

Neile, kes ei ole valmis loobuma sädelusest, soovitame lähemalt uurida läikiva efektiga lakke. Väikesed või suured glitterid küüntel säravad kaugelt ja äratavad teiste tähelepanu.

Foto: @fashionablykay

9. Geomeetria

Ringid, triibud, erinevad ornamendid ja mustrid – talvel 2020 umbes eksperimendid. See on suurepärane maniküürivariant aastavahetuseks, eriti tüdrukutele, kes tahavad eristuda massist ja eelistavad klassikalisele kleidile stiilset püksirõivast või jumpsuit'i.

Foto: @g.bar.kiev

10. Prantsuse keel uuel viisil

Mood ei lakka kunagi hämmastamast oma tsüklilisusega. Teine 90ndate aastate trend – prantsuse maniküür – on 2020. aastal tagasi. Kui meenutada ajalugu, siis see sündis kaugetes 70ndates tänu näitlejanna Barbra Streisandile ja kogeb juba kolmandat populaarsuslainet.

Aga kui 70ndatel ja 00ndatel ei muutnud kaunitarid nude baasi ja valget jope, siis tänapäeval ei saa prantsuse maniküüri võimalusi nimetada triviaalseks. Näiteks Bella Hadid valis neoonvärvi, Kylie Jenner aga loobus klassikalisest valgest poolkuulist ja otsustas heleroosa kasuks.

Foto: @betina_goldstein

Ja kuigi klassikaline roosa ja valge jakk on endiselt trendikas, soovitame proovida midagi uut ja hoida endale mõned ebatavalised valikud, enne kui salongi mineknäiteks soojades nude-toonides.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti