Saidi logo

Lisatud on massaaž ja spaa rituaal: mis on jaapani maniküür

Kui varem oli aastaid populaarsuse tipul prantsuse erinevates variatsioonides (näiteks värviline prantsuse maniküür), siis tänapäeval korratakse üha enam jaapani maniküür. Me ütleme teile, mis on põhimõtteline erinevus selle lähenemise vahel võrreldes klassikalise skeemiga ja miks tasub seda tehnikat proovida.

Loe veel:
Maniküür kodus: tööriistad, tüübid ja juhised

Küünte esteetika maailmas on suundumused alati väga mitmekesised ja ootamatud. Kui mõned inimesed armastavad neoonküüsi, siis teised summutatud maniküüri, rõhutades loomulikkust. Jaapani maniküür järgib teist suunda ja see põhineb tervel kontseptsioonil.

Mis on Jaapani maniküüri olemus

See küünte hooldamise tehnika on üle 400 aasta vana ja tihedalt seotud jaapani rahva maailmavaatega.. Jaapani maniküür on omamoodi lähenemine, mis tõi kaasa terve rituaali loomise. Jaapani maailma nägemise süsteemi võib võrrelda hygge'iga - see on võime leida midagi ilusat igas eluvormi ilmingus..

Kõik see on oluline jaapani maniküüri tähenduse mõistmiseks, sest see on tihedalt seotud wabi-sabi filosoofiaga (jaapani keelest tõlgituna tähendab "Wabi" "tagasihoidlikku lihtsust" ja "Sabi" - "antiikuse puudutus" või "rahustamine üksinduse kaudu"). See keskendub looduslike ja koostisosade kasutamisele, õrnadele tehnikatele, mitte aga vau-disainidele või erinevatele kaunistamisstiilidele.

Mis on protseduuri eelis

Jaapani tehnika põhineb peamiselt diagnostikal ja sarnaneb trikoloogide kasutatava meetodiga. See tähendab, et enne maniküüri alustamist hindab spetsialist küünte seisundit, leiab puudusi ja seejärel hoolitsust, mis on suunatud ravile. Peamine ülesanne on rõhutada looduslikku ilu.

Jaapani maniküüri jaoks loodud kosmeetikatooted on looduslikku päritolu. See kasutab peamiselt niisutavaid koostisosi. Kõige tavalisemad on ženšenn, riisipiim, mesilasvaha, bambuse ja vetikate ekstraktid, ylang-ylangi õli, lootoseemned ja punase tee ekstrakt. Laialdaselt kasutatakse ka meretooteid (näiteks haimaksa).

Samal ajal on maniküüri tööriistad valmistatud eranditult looduslikest materjalidest: apelsinipulgad, poleeritud vasikanahast buffid, keraamilised viilid. Jaapani maniküür on ohutu isegi rasedatele ja imetavatele emadele.

Protseduuri ajal ei lõigata küünenahka. On oluline, et hoolduse käigus küüneplaati ei kahjustataks.

Samal ajal, enne pealava algust, hõõrutakse kreeme ja kompositsioone küüntesse ning masseeritakse käsi. See lähenemine aitab säilitada terveid küüsi. Nad muutuvad sujuvamaks, murduvad vähem, kasvavad kiiremini ja näevad välja hoolitsetud.

Jaapani maniküüri sordid

On kaks peamist tehnikat - Masura või P Shine.. Nad on sarnased, kuid neil on põhimõttelised erinevused. P Shine kasutab käevanni. Masura puhul jäetakse see etapp enamasti vahele - selle asemel tehakse küünenaha massaaž toitvate õlidega.

Katmine

Autentse Jaapani maniküüri ülesandeks on saavutada roosaka tooniga küünteplaadi sära ilma täiendava katteta. Kuid tänapäevaste tüdrukute elustiil hõlmab palju stressi ja küüsi tuleb kaitsta välismõjude eest. Sellepärast ühendab Jaapani maniküür tänapäeval ainulaadse viite kaasaegsele tehnoloogiale ja traditsioonilisele kunstile. See võimaldab katta geeli, mis peaks olema võimalikult kahjutu.

Jaapani geel on selles maniküüris kasutatava toote nimi. Kosmeetikatooted on valmistatud ainult Jaapanis ja neid kontrollitakse rangelt. Sellel on märge “5-free”, mis tähendab, et koostis ei sisalda viit kõige mürgisemat komponenti.

Teine enneolematu populaarsuse põhjus on kõrge pigmentatsioon. Geelid loovad ereda katvuse isegi ühes kihis.

Värv

Maailmas on suund looduslikkuse poole. Seepärast on õrnroosad, poolläbipaistvad toonid ja “50 beeži tooni” nüüd Jaapani meistrite seas väga nõutud.

Merevaigukate on veel üks kuum trend. Sellisel juhul peab spetsialist looma merevaigukivi mõju naeltele, kasutades pronkskatet ja raamides selle õhukese kuldraamiga küünenaha lähedale. Omamoodi jope, hukatud ainult teises suunas.

Kas soovite seda proovida, kuid pole kindel, kuidas seda teha? Leidke ja broneerige üks oma kohalikest küünetehnikest!

[elementor-template id="7226″]

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti