Saidi logo

Universaalne kuju: ristkülikukujulised küüned on taas moes

Pärast pikka aega kestnud katsetamist küünekujudega (mäletate neid "pardijalgu"?) on maniküürijad otsustanud vahetada liigse loovuse armasuse vastu ja pöörduda tagasi klassikalise #naturalnails kuju juurde.

Loe edasi:
Maniküür ilma maniküürita: mitmekülgne küünelaki värv, mis on trendid kevadel-suvel 2021
10 ebatavalist pastelset maniküüri varianti, kui olete klassikast väsinud

Klassikalisi küünekujusid on vaid seitse, kuid ristkülikukujuline on kõige mitmekülgsem. Olenemata sellest, kas valite mati või "vihmapiiskade" maniküüri, näeb see kuju igal juhul stiilne välja.

"Ristkülikukujulist kuju on lihtne kodus teha ja see sobib nii heledate kui ka tumedate küünelakivärvide jaoks," ütleb Juanita Huber-Millett, küünebaar Townhouse'i asutaja. Selle maniküüri jäljendamiseks piisab sellest, kui varustada end spetsiaalsete kääride, küüneviiliga ja küünelakiga.

Kõigepealt lõigake küüned otse üle plaadi, et saada ruudukujuline kuju. "Seejärel võtke viil, et nurgad veidi ümardada ja eemaldada kõhedus," jätkab Juanita. Vältige tugevaid vajutavaid liigutusi ja kasutage selle asemel "pikkade löökide" tehnikat. Muide, kui sul on ristkülikukujuline kuju, saad selle lihtsalt küüneviiluga mandli – või ovaalkujuliseks muuta.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti