Saidi logo

Muutused paremuse poole: horoskoop kõigi sodiaagimärkide jaoks jaanuaris

Aasta 2022 on käes! Meie horoskoobist leiad vihjeid ja nõuandeid, mis aitavad sul seda õigesti alustada.

Loe veel:
5 sodiaagimärki, mis kohtuvad 2022. aastal oma hingesugulasega
Mida valmistab meile ette tiigriaasta: Hiina horoskoop 2022. aastaks kõigi märkide jaoks

Jäär

Hoiduge võõraste inimeste eest ja jätke oma elust välja inimesed, keda te ei usalda, ärge võtke kedagi nende sõna peale. Jaanuaris võivad isegi tugevad pered külmetada. Ärge tehke elu suurimat viga – ärge kärpige. Oodake ära. Üksikutele Jääradele eriline hoiatus – uued romantilised "sõbrad" osutuvad hiljem kahepalgelisteks. Hoolitsege oma kurgu eest – ägedate hingamisteede infektsioonide oht on kriitiliselt ületatud.

Sõnn

Sõnni jaoks on see kuu sotsiaalse aktiivsuse ja kasvu, paljude avalike suhete ja kollektiivsete projektide kuu. Üksindusele ei ole ruumi. Küll aga on võimalus kohtuda uute sõprade ja mõttekaaslastega. Sõnnid, kes unistavad väljarändamisest, saavad oma plaanid täide viia. Või siis võiksite võtta puhkust.

Kaksikud

Kaksikuid ootab ees kiire kuu. Edu sõltub ainult teie vastutustundlikkusest. Pane tähele võimalusi ja kasuta seda perioodi enda kasuks, näiteks uue elukutse omandamine või olulise õppetöö alustamine. Huvitavad reisid ei ole välistatud ja mõne jaoks ei ole välistatud ka ümberpaigutused. Sel kuul toimub teatud ümberkujunduste ja mugavustsoonist väljumise kaudu maailmavaate muutus.

Vähk

Vähkidel on kõik stabiilne – esiplaanil mõtted rahaasjadest. Ja detsembri tähed aitavad seda küsimust lahendada. Tööalaselt saab paljudele teist jaanuaris olema periood, mis tänab teid kopsaka tööaasta eest kenasti. Veelgi enam, kuu lõpuks tunnete te energiapuhangut ja peatset valmisolekut uuteks suurteks asjadeks. Kindlasti jagage oma ideid oma ülemuste või partneritega. Nende toetus annab tulevikus väga olulist kasu, mis toob märkimisväärset tulu. Ainus, mis võib üldpilti rikkuda, võib olla hajameelsus, mis on alati omane neile, kes tegelevad aktiivselt plaanide üle mõtlemisega. Isiklikus vallas probleeme ei tule, vähemalt ei plaani seda tähed. Te naasete koju rõõmu ja sooviga. Vallatuid Raanekuusikuid aga ootavad ees seiklused.

Leo

Uus aasta ja uus elu. Tähed tõotavad Lõvile õnne nii armastuse kui ka koduste asjade osas. Teid ujutatakse armastuses ja kiindumuses oma peres. Paljud saavad oma perre lisa. Üksikud Lõvid saavad kohtuda uute sõpradega. Ja sõprussuhted võivad kasvada armastuseks. Ja töös ei ole teile võrdset. Aga ärge nõustuge kahtlaste pakkumistega. Võimalik, et keegi tahab teie mainet rikkuda. Kuu lõpus olge ettevaatlik hüpotermia vastu, sest on oht saada hooajaline külmetushaigus.

Neitsi

Isegi kui peate midagi ohverdama, ärge muretsege. Lahkuge julgelt minevikust, tehes ruumi uuele. Pöörake rohkem tähelepanu oma lastele, korraldage perepiknik või minge koos puhkusele. Hoolitsege oma närvisüsteemi eest. Jaanuaris olete vastuvõtlik äkilistele meeleolumuutustele ja apaatiale. Vältige kontakte haigete inimestega. Äriasjades püüdke õnne sabast kinni! Kuu lõpus on hea võimalus sõlmida tulusaid pikaajalisi lepinguid. Võimalikud on ärireisid, mis avavad teile uusi linnu ja väljavaateid.

Kaalud

Kogu tähelepanu keskmes on sel kuul peresuhted. Tõenäoliselt olete olnud liiga hõivatud töö ja muude asjadega ning ei ole oma lähedastele üldse aega pühendanud. Näidake oma tähelepanu: nad vajavad seda praegu väga. Töös saab olema edu. Üks asi, mille lahendamist olete kaua oodanud, saab lõpuks ometi teoks. Tulemuseks on rahaline kasu, võimalik, et preemia. Võtke kõik otsused kaalutletult – parem on mõelda mitu korda.

Skorpion

Jaanuar lubab soojust ja heledust, meeldivat ajaviidet koos pere, lähedastega ja ühist puhkust kuurordis. Huvilistele võib tulla meeldejääv tutvus. Olge äärmiselt tähelepanelik oma tervise suhtes ning jälgige oma hormonaalset tausta ja emotsionaalset seisundit. Püüdke lõõgastuda ja puhata. Tööl peaksite näitama iseloomu ja visadust ning ehk isegi oma autoriteeti ja otsustusvõimet.

Ambur

Mässumeelne vaim võib 1TP5Saba Jaanuaris olla Amburis. Sa võid tahta kellelegi midagi tõestada, teha asju omal moel ja omada iseloomu. Kui olete kellegi vastu pikka aega viha hoidnud, siis võite sel kuul end selles inimeses ebaõigesti väljendada. Kuid on ka teine pool: ole iseloomu, iseseisvust ja tahtejõudu, kui keegi üritab sind võita, siis lase oma ägedal vaimul õigesse suunda minna. Mõned Amburid võivad kaotada kohtuprotsessi. Jaanuari ootamatu aspekt on see, et võite tunda end kohtuasjade kuhjumisest väsinud. See võib teid stressida ja te võite soovida, et saaksite sellega võimalikult kiiresti lõpparve. Hoolitsege ka oma selja eest, et seda ootamatult mitte vigastada.

Kaljukitsed

Tähed kavandavad teile palju meeldivaid üllatusi. See tähendab, et palju rohkem, kui te ootate. Saate kõige uskumatumad unistused teoks teha. Suhted perekonnas jõuavad uuele tasemele. Uue aasta pühade ajal lennake kindlasti mõnda teise linna, minge reisile või viige vähemalt oma pere grillima. On kaks terviseriski: külmetushaigused ja meteotundlikkus – peavalu, rõhu kõikumine. Seetõttu võtke reisile kaasa meditsiiniline komplekt. Tööl kingivad tähed teile kõige maitsvama tüki pirukat. See võib olla edutamine või uus, prestiižsem töökoht. Ja enne uute kohustuste võtmist puhake korralikult välja ja taaskäivituge. Tähed ei tee teile haiget ka rahaasjadega. Peaasi, et hoiad asjadel silma peal, jaanuaris on suur kahjurisk.

Veevalaja

Veevalaja jaoks on jaanuaris aeg laiendada oma mõju, autoriteeti ja tunnustust. On aeg end tuntuks teha, maailm peaks sinust teada saama! Täiendage oma oskusi, hankige diplomeid ja näidake neid kindlasti ka teistele inimestele. Lõppude lõpuks on sul midagi, mille üle uhkust tunda! Kui mõtled oma edutamisele ja reklaamile, siis paremat aega ei leia. Äkilist muutust teie keskkonnas ei saa välistada. Ärge muretsege, kui mõned inimesed ja suhted lahkuvad teie elust. Kui sel perioodil kukub mõni partnerlus kokku, siis pole see sinu asi. See on ka suurepärane aeg, et saada oma võlad, laenud ja pärand korda.

Kalad

Jaanuaris pöörake tähelepanu kogu teabele, mis teile saabub. Ära jäta midagi olulist ja sisulist vahele. On võimalus, et keegi tahab teiega ühendust võtta, toimetada uudiseid või midagi väärtuslikku. Armastuse vallas võivad teil olla illusioonid või asjatuid lootusi. Tõenäoliselt võib teie partner või teie ise midagi varjata. Jaanuaris on suurepärane võimalus teha pikaajalisi plaane, alustada projekte. Kõik õnnestub teil, te olete oma tööga rahul. Noh, finantssfäär ütleb, et tasu saab olema õiglane! Kui te investeerite oma töösse, teenite vastavalt.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti