Saidi logo

TikToki kasutajad saavad teada, miks riisivesi on juustele hea

Lõpeta juuste loputamine äädikaga! Palju parem on selleks kasutada riisivett. Tänu TikTok see iidne Aasia retsept on nüüdseks peavoolu jõudnud. Siin on, mis teeb selle tervendava joogi nii heaks.

Loe veel:
'Soft Girl' meik: 9 sammu trendika väljanägemise juurde

Idee taga on Riisi vesi juustele suundumus on kasutada riisi vett oma tavalise palsamiga asemel: lihtsalt peske juuksed ja jätke seejärel eelnevalt valmistatud iluravim juustele. Riisivett tuleks 2-3 minuti pärast maha loputada. Tulemus tõotab olla suurejooneline (seda tõestab ka asjaolu, et hashtagil #RiceWater on TikTokis üle 350 miljoni vaatamise): juuksed muutuvad tugevamaks ja läikivamaks.

Selle iidse Hiina traditsiooni saladus seisneb selles, et riisi keetmisest järelejäänud vesi sisaldab rikkalikult toitaineid (sealhulgas aminobensoehapet ja askorbiinhapet), mis rahustavad ja niisutavad nahka. Seetõttu on see kasulik mitte ainult juustele, vaid ka peanahale.

Seda segu on palju lihtsam valmistada, kui te arvate. Vala kaks supilusikatäit riisi 250 ml klaasi ja vala peale keev vesi. Laske vedelikul 15 minutit tõmmata ja seejärel valage see eraldi kaussi. Kui riisivesi on jahtunud toatemperatuurini, võib seda kohe iluhoolduseks kasutada.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti