Saidi logo

'Soft Girl' meik: 9 sammu trendika väljanägemise juurde

Seda meiki tuleb korrata, kui olete TikTokis registreeritud.

Z-põlvkond üllatab meid jätkuvalt uute subkultuuridega, mis vallutavad sotsiaalmeediat. Nende hulgas on ka pehmotüdruk - haldjas Instagramis. See pilt kehastab süütust ja positiivsust. Soft-tüdrukud ilmusid tänu TikTokile, kus igaüks üritab oma kontole tähelepanu tõmmata. Samal ajal valisid soft-tüdrukud teistsuguse tee - nad eelistavad pastelsete toonide paletti, mis eitab igasugust vulgaarsust või agressiivsust.

Loe veel:
Ärkamismeik: proffide saladus 8-tunnise une petmiseks
Milline meik on sellel talvel moes: 8 peamist suundumust

Soft girls kutsuvad ennast ka “lasteks”, “printsessideks” ja “ingliteks”. Armsad tüdrukud, kes armastavad TikTokis hängida, jumaldavad roosat ja ilmekat meiki. Kuid erinevalt e-tüdrukute teatrimeigist saab ja tuleb nende jumestust igapäevaelus korrata.

1. Põsepuna

Pehme tüdruku kosmeetikakotis on kõige olulisem toode põsepuna. Just see ilutööriist suudab luua pehme tüdruku kanoonilise pildi. Põsepuna võib olla kahvaturoosa või virsik. Oluline on kasutada põsepuna mitte ainult põskede “õuntel”, vaid ka põsesarnadel (õrna väljanägemise täiendamiseks kasutavad pehmed tüdrukud neid mõnikord isegi ninal või kasutavad varjude asemel). Muide, sagedane tehnika, mida need tüdrukud kasutavad, on totaalne roosa välimus, see tähendab, et nad valivad meigiks ainult roosades toonides riideid, aksessuaare ja kosmeetikat.

Foto: @zeronikib

2. Varjud

Roosad või lillad kulmevärvid sobivad ideaalselt üldisesse stiili. Ideaalne, kui valid kergelt särava toote. Ärge unustage - et selliste toonide valimisel ei tunduks teie silmad pisaravärvilised, rõhutage kindlasti ülemise silmalae ripsmepiiri pehme silmapliiatsiga.. Ei tohi segi ajada silmalaineriga - peate joonistama kõik ripsmete vahelised tühimikud. Silmameigile võib lisada ka sädelust, et silmad säravad.

Foto: @aestheticclub

3. Nooled

See on kohustuslik pehme tüdruku meik, mis aitab teie silmameiki täiendada. On oluline, et nooled näeksid välja naiselikud ja õrnad mitte agressiivsed. Selleks sobivad ideaalselt lühikesed retro nooled, millel on väike kumer ots. Kui soovite säilitada pildi keerukust ja romantilisust, sobivad õhukesed, korralikud nooled (neid saab joonistada sajandi keskpaigast ja mitte algusest peale, nagu me kõik oleme harjunud). Pidage siiski meeles, et nooled tuleb valida alati silmade kuju järgi.

Foto: @abigelic

4. Ripsmed

Et teie ripsmed oleksid paksemad, võite need enne ripsmetušši pealekandmist spetsiaalse ripsmekoolutajaga koolutada. Oluline on seda tööriista mitte kasutada, kui silmad on juba värvitud, vastasel juhul võivad ripsmed kergesti kahjustuda. Soovi korral saate veelgi ekspressiivsema ilme saamiseks kasutada kunstripsmeid.

Foto: @uwu.soft.swirl

5. Esiletõstja

Kui e-tüdrukute meiki iseloomustab matt nahatoon, siis soft girls eelistavad särada. Sellepärast ei saa te ilma valge, roosa või virsiku esiletõsteta.

Muide, nende tüdrukute lemmiktrend on näidata muutumist tavalisest tüdrukust säravaks pehmeks tüdrukuks. Fotol näo sõna otseses mõttes "valgustamiseks" ei saa te esiletõstjat säästa. Kasutage seda põsesarnadel, ninasillal ja otsas, silmanurkades, Amori kaare kohal. Võite lisada ka kulmuri alla esiletõstja ja kanda üle huuleläike.

Foto: @helenariot

6. Huuleläige

Matte huulepulki pole. Ainult huuleläige. See võib olla kas läbipaistev või roosa. Peaasi, et selle sära oleks kaugelt näha. Huulte helitugevuse lisamiseks võite need kõigepealt joonistada pliiatsiga, ületades loomuliku kontuuri.

Foto: @mymoon_home

7. Kulmud

Erinevalt teistest noorte suundumustest ei värvita pehmed tüdrukud oma huuli erksates värvides. Erandiks on roosad või virsiku toonid. Nad annavad kulmudele selge, graafilise kuju, et need fotol paremini silma paistaksid. Selleks harjavad “pehmed tüdrukud” juukseid spetsiaalse harjaga ja fikseerivad seejärel kuju kulmupomadiga.

Foto: @LadeeKiki

8. Tätoveeringumärgid

Soft-tüdrukutele meeldib kasutada tätoveeringutemplit - ajutisi tattoveeringuid südame, pilve või tähe kujul. Pehme esteetika on täis roosasid liblikaid ja ükssarvikuid.. Soft-tüdrukud ei kõhkle kasutama oma välimuses elemente, mis võivad mõnele tunduda lapsikud, näiteks Hello Kitty atribuute.

Foto: @444angelic

9. Tedretähed

Nagu e-tüdrukud, värvivad ka pehmed tüdrukud sageli oma näole võltsitud frekke.

Foto: @irlpixxie

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti