Saidi logo

Milline meik on sellel talvel moes: 8 peamist suundumust

Vaatemängulise väljanägemise huvides peate sel hooajal meeles pidama mõnda huvitavat meigitrikki.

Loe veel:
Ärkamismeik: proffide saladus 8-tunnise une petmiseks

1. Geelvarjud

Märg efekt on meigis nüüd asjakohasem kui kunagi varem ja kui delfiininahatehnika tundub teie jaoks liiga keeruline, siis keskenduge ainult silmadele. Selles aitavad teil geelitekstuuriga varjud. Valides õrna roosa või virsiku tooni, saate neid kombineerida heledate huultega. Kuigi see tekstuur on pilkupüüdev ja tõhus, peaks nahatoon olema täiuslik.

Foto: @katiejanehughes


2. Huuleläige

Juba mitu aastat on matid huulepulgad olnud kuum trend, mida on välja andnud peaaegu kõik tuntud ilubrändid. Kuid mood on tsükliline ja seetõttu ei ole üllatav, et huuleläige on tagasi tulnud. Need olid aktuaalsed juba 1990ndatel ja nüüd on neid taas armastavad meigigurud üle kogu maailma. Rihanna oli üks esimesi, kes neid meeles pidas, olles välja andnud oma brändi glitterkollektsiooni Fenty Beauty- need müüdi välja lühima võimaliku ajaga. Selline edu kinnitab taas kord, et uus on hästi unustatud vana.

Tänu täiustatud valemile on uue põlvkonna läige vähem kleepuv ja vastupidavam kui eelkäijad. On põhjust arvata, et 2021. aastal nõudlus nende järele kasvab: Pinteresti aruande kohaselt kasvas läikiva meigi (huuleläiget ja silmalaud kasutav meik) otsingute arv 89%.

Foto: @fentybeauty


3. Mustvalge

Ühevärvilist meiki arutati juba 2017. aastal, kuid sel hooajal on see trend ületanud poodiume ja punast vaipa. Roosad huuled ja põsepuna, virsiku lauvärv ja läige, suitsusilmad ja veinipunane huulepulk on ehk 2020. aasta talve kõige populaarsemad kombinatsioonid.

Foto: @tyronmachhausen


4. Sirged kulmud

Kargete graafiliste kulmude trend on kindlasti minevik. Ilutrende mõjutab Aasia turg märkimisväärselt, nii et nüüd on sirged kulmud ja pehmed joonistused muutunud asjakohasemaks. Aktiivne eluviis dikteerib lihtsa ja loomuliku näo kujunduse moe. Vastavalt sellele hakkasime kasutama vähem kulmutooteid, jättes prioriteediks geeli – värvilised või läbipaistvad. Populaarsust kogub ka kulmukarvade püsiva fikseerimise protseduur.

Foto: @evgeniya_yanysheva


5. Silmade kujundus

2020 oli aasta, mil sära rändas pühademeigist igapäevase meigini. Sel hooajal pööravad meigikunstnikud tähelepanu silmameigi erinevatele kaunistusvõimalustele: metallist varjud, rhinestones, suled ja isegi tätoveeringu stiilis joonised. Peamine on see, et teie ilupilt jääks teistele meelde.

Foto: @donni.davy


6. Märg nahk

Kui mõni hooaeg tagasi oli moes märgade juuste mõju, siis selles rääkisid kõik märjast nahast (kastenahast). Need, kes otsivad koheseid tulemusi, võivad seda niiskust jäljendada meigitoodetega, nagu esiletõstja, luminizer ja krunt. Saavutage hoolika pikaajalise efekti, keskendudes sügavale niisutusele. Korea suundumus Pilvenahk sai kaashäälikuks kastese nahaga – mood sile, märgatavalt niisutatud ja peaaegu läbipaistev, nagu pilv, nahk.

Foto: @nikki_makeup


7. Värvigraafika

Ärge kiirustage varjama eredaid silmapliiatseid, mida suvel kasutasite: need tulevad kasuks. Klassikaliste noolte kuvamise inertsi asemel tehke silmalaule mõned värvilised jooned, tõstke silmanurgad esile neoonvooderiga või korrake noolte kolmnurkseid saba.

Katsetage tekstuuride ja tehnikatega: sära silmapliiats võib tõmmata silma üle läikiva kaare, valge matt vooder pilvedele nagu Jules Euphoriast või sirge joon nagu meigikunstnik Patrick Ta.

Foto: @diane.kendal


8. Maxi roosa

Läbipaistev taust ja sügavroosa huulepulk on klassikaline kombinatsioon, mida on raske mööda panna. Vali tehnika ja vahendid, arvestades soovitud tulemust: selge kontuuri saavutamiseks kasuta pliiatsit ja pintslit, kerge hägususe saavutamiseks - blenderda toodet sõrmeotstega.

Mängige kontrastidega: sobitage läikivad huuled matiga; matid huulepulgad - koos highlighteriga põsesarnadel. Lisaks võid kasutada põsepuna või varjundid sobitada- nagu me juba avastasime, on ka ühevärviline meik trendikas.

Foto: @patrickta

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti