Saidi logo

Milline juuksehooldus on 2022. aastal populaarne: ekspertide arvamus

Kui 2021. aastal kasutasid kõik aktiivselt keratiini sirgendamist, Botoxi ja "õnne juustele", siis millised trendid salongihooldusprotseduurides ootavad meid 2022. aastal? Milliseid tooteid me tuleval aastal kasutame ja millised trendid ilmuvad, rääkis juuste rekonstrueerimise spetsialist.

Loe veel:
5 nõuannet eksperdilt: kuidas oma juukseid korralikult kammida
"Itaalia bob": teine tõlgendus moodsast soengust

Juuste jäätumine

Viimane trend ilutööstuses on loomulikkus. Ei mingeid valeripsmeid, ei mingeid hästi määratletud kulme, ei mingit maski meiki, mis näeb välja nagu mask. Peamine on loomulikkus ja loomulikud aktsendid. See kehtib ka juuste rekonstrueerimise valdkonnas. Need ei tohiks enam lamedaid, olla sirged ja siledad. Ja ma soovitan lokkis ja lokkis juuste omanikele mitte kiirustada võluri juurde keratiini sirgendamise või Botoxi tuttavate protseduuride jaoks.

Juuste froteerimine ehk loomuliku loki taastamine, juuste lainetus on juba praegu väga nõutud ja muutub kindlasti üheks kõige populaarsemaks protseduuriks 2022. aastal.

Juuksepalsam ei ole keemia ega juuksepalsam, vaid pigem juuste spaahooldus. Protseduuri olemus seisneb selles, et juustele kantakse spetsiaalselt valitud kosmeetikat, mis niisutab ja toidab sügavuti, aidates taastada ja luua struktuuri kräsisevatele, korratutele ja poorsetele juustele. Õige koduse hoolduse ja föönitamise korral kestab ravi mõju kuni kolm kuud.

Pealuu koorimine

Üks peamisi lemmikuid järgmisel aastal on kindlasti koorimine. Paljud tüdrukud pööravad suurt tähelepanu näonaha puhastamisele, kuid unustavad kuidagi peanaha. Kui teie juuksed langevad kiiresti välja, siis soovitan kõigepealt minna trikoloogi juurde ja teha mõned testid. Ja kui juuksejuurte juures on kõõm ja suurenenud rasueritus, siis tähendab see, et naha koorimine on häiritud.

Peelinguprotseduuri eesmärk on puhastada peanahka keemiliste toodete ja stiilitoodete kogunemisest. See reguleerib rasunäärmeid, puhastab kasvukanalid, lahendab kõõma, kuivuse ja rasvumise probleemi, prevents juuste väljalangemist. Peeling sobib absoluutselt kõigile. Pärast protseduuri on peanahk küllastunud vitamiinidega, rasvumine väheneb, mis võimaldab teil juukseid harvemini pesta.

Protseduuriks ei ole vaja erilist ettevalmistust. Võite külastada solaariumi, basseini, vanni ja sauna. Kui peanahal esineb lööbeid, ärritusi või akneid, valivad teie meistrid individuaalselt tooteid, ja kui on tõesti tõsiseid probleeme, saadavad nad teid arsti juurde.

Hooldus enne merd

Meri, päike ja vesi on meie parimad sõbrad. Aga kas need on meie juustele? Soolane vesi, tuul, kõrge temperatuur ja päikesekiirgus mõjuvad nende seisundile negatiivselt. Kuid paljud inimesed ei mõista, et enne puhkusele minekut peavad meie juuksed olema niisutatud, toidetud ja taaselustatud.

Spetsiaalne spaahooldus aitab kaitsta juukseid UV-kiirguse eest ja hoida neile vajalikku niiskust. Lisaks parandavad protseduurid enne merereisi oluliselt juuste välimust ja seega ei pea te puhkusel palju muretsema stiilide pärast. Soovitatav on puhkuse ajal kohandada tavapärast hooldust ja võtta spetsiaalseid tooteid, näiteks - UV-märgisega juuksespreid, mis vähendab aktiivse päikese mõjul tekkivaid kahjustusi.

Neile, kes käivad sageli meres, on vaja kasutada spetsiaalseid mitteagressiivseid šampoone, mis pesevad välja kraanivees või soolases vees sisalduvad kahjulikud lisandid, kaitstes seeläbi juukseid kuivuse eest. Ja pärast nende kasutamist võib juukseid ka värvida või toonida ja mitte karta soovimatut tooni.

Kui te eirasite hooldussoovitusi enne puhkust ja puhkuse ajal, siis tuleb teil tagasipöördumisel teha piisavalt palju tööd, et taastada oma juuste endine välimus. Peamised viisid juuste taastamiseks pärast merereisi on õrn hooldus ja niisutamine.

Liners enne keratiini ja botoxi protseduure

Käesoleva aasta läbimurre ja kindlasti ka tuleva aasta trend on aluskatted enne kuuma keratiini ja botoxi protseduure. Idee seisneb selles, et enne keratiini pealekandmist preväielikult pestud juustele kannab meister spetsiaalse koostisega maski, mida hoitakse 15-20 minutit kuumakübara all, et kosmeetika saaks tungida juuste sügavamatesse kihtidesse. See tehnika võimaldab juukseid täita puuduvate komponentidega, toita ja niisutada.

Pärast liner-töötlust saame jätkata keratiini sirgendamisega, mis loob juustele nähtamatu kaitsva kile, mis silub juuksepinna ja sulgeb kahjustused. Spaa – ja aluskatehooldusele ei ole vastunäidustusi ning keratiini või Botoxi ei tehta, kui teil on allergia, rasedus, imetamisperiood ja individuaalne talumatus komponentide suhtes.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti