Saidi logo

5 nõuannet eksperdilt: kuidas oma juukseid korralikult kammida

See lihtne protseduur hõlmab mitmeid nüansse, mis mõjutavad juuste kvaliteeti, nende kasvu kiirust ja stiili ilu. Ekspert rääkis meile, kuidas juukseid õigesti harjata.

Loe veel:
"Itaalia bob": teine tõlgendus moodsast soengust
Rohkem kergust! "Prantsuse naise soeng" - veel üks stiilne lahendus sügiseks

Valige õige kamm

Juuksehari, suur, lai kamm, millel on plastmassist hambad, on tegelik kammimise osa. Odavad kammid kipuvad teritama ja kriimustama peanahka, põhjustades selle lõhenemist.

Teisi kammi kasutatakse ainult kujundamiseks:

Pintsel – mahu ja jämeda laine loomiseks;

Kamm – juuste volüümi saavutamiseks;

Slick kammid hammastega reas – nutikate lahtivõtete jaoks.

Kasutage konditsioneeri

Eriti siis, kui teie juuksed lähevad segamini. Kandke seda rätikukuivadele juustele ja ilma kuivamist ootamata alustage õrnalt kammimist otstest. Ärge tõmmake ega näpistage! Kui sõlm ei lahene, lisage veel üks või kaks pigistust.

Kammi föönitamise ajal

Juuksed näevad mikroskoobi all välja nagu kaljukarvad, ja föönitamisel on oluline neid soomuseid siluda. Hoidke fööni nii, et õhuvool on tangentsiaalselt allapoole suunatud. Lisaks aita kammi, justkui "poleerides" juukseid. Lisaks silu otsad harjakammiga.

Masseeri oma peanahka enne magamaminekut

Tee vähemalt 30 liigutust kammiga. Saate tappa kaks kärbest ühe hoobiga: parandate juuste kasvu ja prevent juuste segunemise ja kahjustuste eest öösel.

Ärge harjake, kui te ei peaks seda tegema.

On juukseid, mis ei vaja kammi: pärast palsamit või maski on neid lihtne kätega läbi kammida. Kui see on nii, föönitage need enne harjaga kujundamist fööniga 80%.

Eesti