Saidi logo

Verevalumid, peapööritus, valu: kuidas valida õige massaažiteraapia tegija

Mitte alati ei saa me teenuse taotlemisel seda, mida me ootasime. Kuid juhtub, et meie probleemide lahendamise asemel seisame silmitsi veelgi suuremate probleemidega. Kuidas aru saada, kas te broneerisite professionaali või inimese, kes ainult teeskleb, et ta on?

Loe veel:
Milline massaaž valida: erinev lähenemine- erinev mõju
Lisatud on massaaž ja spaa rituaal: mis on jaapani maniküür

Mis peaks teid massaažisessiooni ajal kõigepealt hoiatama? Esimene visiit spetsialisti juurde on alati märgiline, sest seal toimub mitte ainult tutvumine, vaid ka anamneesi kogumine. Professionaalne massöör tunneb kindlasti huvi mitte ainult selle vastu, mis teid tema stuudiosse tõi, vaid ka selle vastu, millised on teie kaasuvad haigused, kas teil on olnud vigastusi, kas teid ravivad mingid spetsialistid.

Ärge unustage, et massaažil, nagu igal teisel meditsiinilisel protseduuril, on lisaks näidustustele ka ulatuslik vastunäidustuste loetelu.

Spetsialisti valimisel peate otsima mitte ainult usaldusväärset inimest, kellel on kogemusi ja soovitusi, vaid ka kedagi, kellel on vähemalt meditsiiniline keskharidus, see on eriti oluline juhul, kui ravi eesmärk on valu, vigastuste tagajärjed.

Inimene, kes on ümber õppinud mõnest seotud ametist massööriks ja kes on läbinud kahekuulise täiendkoolituse, ei pruugi lihtsalt tunda anatoomiat - pidage seda meeles. Seetõttu ärge kõhkle esimesel kohtumisel spetsialistilt diplomi ja tema õigust teenuste osutamiseks kinnitavate tunnistuste olemasolu kohta küsida.

Pidage meeles, et heal spetsialistil peavad tingimata olema klassikalise terapeutilise massaaži oskused.

Akupressuur, refleks-segmentaalne ja mõned muud massaažiliigid on lisaboonused ja põhinevad klassikalisel tehnikal. Kui spetsialist tunneb ainult Tai massaaži või kosmeetikat, siis ei tohiks te temalt oodata haiguste ravi.

Pöörake tähelepanu massaažiterapeudi klientide arvule: kui neid on liiga vähe, siis näitab see, et kliendid ei ole tõenäoliselt nendega rahul. Kui aeg on planeeritud tundide kaupa ja äri "käib", tähendab see, et inimene on liiga hõivatud rahalise poolega, puhkab vähe ja see mõjutab kindlasti teenuste kvaliteeti.

Kui massaaž viiakse läbi õigesti, siis pärast seanssi tunnete, kuidas soojus levib kogu kehas, jõudu on tunda, teie meeleolu paraneb kindlasti. Arvatakse, et kõige suurem hinne hästi läbiviidud protseduuri eest on pärast seda lõõgastunud olek ja kindel uni.

Pärast massaaži ei tohi tekkida verevalumeid, tervise halvenemist, valu. Ei tohiks esineda pearinglust, nõrkust. Kõik need sümptomid viitavad sellele, et teile osutati ebakvaliteetset teenust ja te peaksite mõtlema teise spetsialisti leidmisele.

Otsid parimat massaažiterapeuti? Leia ja broneeri juba täna!

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti