Saidi logo

Billie Eilish kuulutab välja oma esimese parfüümi

Kosmeetikafirmade taevas on süttinud uus täht: lauljatar Billie Eilish teatas oma parfüümibrändi käivitamisest ja on juba esitlenud oma esimest loomingut. Eilishi kompositsioon osutus väga soojaks ja mõõdukalt magusaks.

Loe veel:
Unistused muutuvad tõeks: Ariana Grande teatab oma kosmeetikabrändi käivitamisest
Kylie Baby: Kylie Jenner käivitas oma tütre jaoks kosmeetikatoodete sarja

Paljude kuulsuste kaubamärkide toodete kvaliteet on nii kõrge, et nad suudavad konkureerida raske luksusega. Selle aasta novembris astub lauljatar Billie Eilish ilumängu ja otsustab oma kosmeetika koos signatuurlõhnaga turule tuua.

Eilish Parfüümivesi säilitab häbematult gurmee-suuna. Alustab intensiivne vaniljanoot, millele järgnevad tonkauba, kakao ja muskus. Noot on hubane kompositsioon, mis mähib sind nagu soe kašmiirist kampsun.

"Mul oli idee luua lõhn juba miljon aastat tagasi. Olen sellest alati unistanud," ütleb Billie Eilish. Lauljatar tunnistab, et ta isegi visualiseeris oma autoriparfüümi, mõeldes peas, kuidas magusad noodid kombineeruksid puidulise aktsendiga.

Kahjuks ei ole veel teada, kas see lõhn ka Euroopas esitletakse. Kuid igal juhul õnnitleme Billie't tema sisenemise puhul iluareenile ja soovime talle edasist edu selles valdkonnas.

Eesti