Saidi logo

Unistused muutuvad tõeks: Ariana Grande teatab oma kosmeetikabrändi käivitamisest

Lääne kuulsused võtavad jätkuvalt üle ilutööstuse. Jennifer Anistoni järel on lauljatar Ariana Grande teatanud oma kosmeetikasarja turule toomisest. Mida võime oodata uuelt R.E.M. Beauty brändilt?

Ariana Grande on juba tõestanud end kui hea parfüümija. Peaaegu kõik tema parfüümid on koheselt bestsellerid ja mõned neist on isegi võitnud mainekaid parfüümiauhindu. Kuid lauljatar otsustas mitte jääda loorberitele puhkama ja hakkas tõsiselt mõtlema täieõigusliku kosmeetikabrändi loomisele.

Thunder Road, Inc. esitas selle aasta märtsis kaubamärgi taotluse mitmetele R.E.M. Beauty ilutoodetele. Ameerika Ühendriikide patendi – ja kaubamärgiameti andmetel kuuluvad uue kaubamärgi alla kindlasti silmavärvid, huulepulk, highlighter, silmalainer ja kulmageel.

@r.e.m.beauty

Lisaks sellele lõi Grande hiljuti oma kosmeetikabrändile ametlikud kontod kõigis sotsiaalmeediakanalites, kus seni on postitatud vaid üks tervitusvideo. R.E.M. Beauty ametlikul kodulehel on vaid lause "Where your beauty dreams become reality".

Ausalt öeldes on meid see salapärane udu väga intrigeeriv. Aga loodetavasti tutvustab Arina väga varsti maailmale oma must-have ilukreatsioone.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti