Saidi logo

5 viisi, kuidas kiiresti vabaneda tumedatest silmapiiridest silmade all

Konkreetse põhjuse tuvastamine, miks teil on tumedad ringid, on uskumatult raske. Palju lihtsam on neid maskeerida peitekreemiga või veel parem on mustadest silmapiiridest vabaneda hoolduse ajal.

Loe veel:
3 parimat tava: Milline ripsmetušš valida, kui sul on rasvane nahk?
Loobu meigist: ainult vett sisaldav ilurutiin

1. Mustad teekoti plaastrid

Tegelikult vähendab mis tahes tee, kui seda paikselt kasutada, põletikku ja aitab leevendada turset. Tänu sellele, et jook sisaldab rohkelt kofeiini, on see suurepärane vasokonstriktor. Jäta kasutatud musta tee kotike 10-15 minutiks seisma ja sa näed, et silmade ümbruse veenid on vähem märgatavad.

2. Magamine püsti

Te oleksite üllatunud, kuid paljud inimesed, kui nad ei maga horisontaalses asendis, siis kindlasti lamavad ebatasaselt. Selleks, et "parandada" õiget magamisasendit, asetage lihtsalt teine padi oma pea alla. See trikk aitab prevent turset, millega sageli kaasneb paistetus ja tumedad ringid silmade all.

3. Jää

Nüüd ütlevad kõik, et kõige tõhusam vahend silmade all olevate kottide vastu on kurgiviilud. Kuid uskuge meie tagasihoidlikku toimetuse kogemust, jää saab selle ülesandega palju paremini hakkama. Sarnaselt krüoteraapiale vähendavad jääkuubikud põletikku ja lahendavad paistes silmade probleemi vaid mõne minutiga.

4. Arnica

Millist koostisosa otsida tootes, kui kannatad tumedate ringide all? Kõigepealt arnika ekstrakti. Seda ravimtaime soovitatakse sageli verevalude ja lihasvalude puhul ja seda põhjusega: see parandab vereringet, tänu millele aitab see eemaldada kehast liigset vedelikku, mis annab silmadele pundunud välimuse.

5. Toores kartul

Teine "kurgi" analoog on kartuliviilud. Köögiviljaplaastrid on eriti head neile, kellel on silmade ümbruses pigmentatsioon. Tänu katekolaasi sisaldusele, mis on ensüüm, mis oksüdeerub õhuga kokku puutudes bensokinooni derivaadiks (tuntud oma helendavate omaduste poolest), võitleb kartul lendu läinud tumedate ringide ja laikude vastu.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti