Saidi logo

3 parimat tava: Milline ripsmetušš valida, kui sul on rasvane nahk?

Viimastel päevadel on temperatuur enamikus Euroopa piirkondades püsivalt olnud üle 20 °C. Selles kuumuses hakkab igasugune nahk läikima ja meik hõljuma. Eriti raske on sel ajal neil, kellel on loomupäraselt rasvane nahk – isegi ripsmete panemiseks tuleb end varustada mitmete nippide ja kreemidega.

Loe veel:
5 reeglit oma öise nahahooldusrutiini jaoks
Põhjamaine ilu: uus lähenemine nahahooldusele

Menetlus

Paljud meigikunstnikud soovitavad kõigepealt kanda ripsmetušši ja seejärel meikida ülejäänud nägu. Unustage see! Ripsmetušš tuleks alati viimasena peale kanda, eriti kui teil on rasvane nahk. See on triviaalne füsioloogia: selle aja jooksul, mil kannad tooni ja põsepuna, liiguvad su silmad pidevalt (või vähemalt vilguvad) – nii et ripsmetušš määrdub ja jätab oma ülemistele silmalaugudele jäljed. Loomulikult võid end vatitampooniga varustada, kuid ripsmed ise ei näe nii suurejoonelised välja.

Ripsmetuši valimine

Ideaalne on teile mikrokiududega ripsmetušš. See ei aita mitte ainult ripsmeid visuaalselt suurendada, vaid on ka vastupidavam, sest selle koostises on eriline vaha. Kuid me ei soovita katsetada veekindlate ripsmetuššidega, sest nende koostis on väga erinev klassikalistest ripsmetuššidest ja need on mõeldud ainult erilisteks puhkudel, mistõttu võivad need sinu ripsmeid kuivatada. Parem on tutvuda termomaskaradega – kõige vastupidavamate võitlejatega, mis on teatud temperatuuril kergesti maha pestavad.

Soe vastuvõtt

Kuumadel päevadel on kõige parem end rahustada ja kasutada enne ripsmetuši pealekandmist primerit. Kui sul on väga rasvane nahk või kui soovid, et toode kestaks vähemalt südaööni, puuderda ripsmeid pärast seda sammu veidi. See nipp on kõigi meigikunstnike lemmik ja see mitte ainult ei tee meiki kauem püsivaks, vaid muudab ka ripsmed märgatavalt paksemaks.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti