Saidi logo

5 põhjust, miks peaks iga mees barbershop külastama

Iga inimese elus tuleb hetk, mil ta vaatab peeglisse, kuuleb "Noh, kas see on okei?" ja mõistab, et see ei ole üldse okei. Koolipoisi soeng või, mis veelgi hullem, triibuline tukk ei ole kunagi kedagi kaunistanud - need ainult lisavad absurdsust. Lõppude lõpuks teeb hea, korralik soeng iga inimese soliidsemaks, rõhutab tema individuaalsust ja stiilitunnetust.

Loe veel:
Tasub teada: 5 müüti juuksuritöökodade kohta

Siin on viis põhjust, miks iga mees peab barbershop külastama.

1. Meeste atmosfäär

Mis on barbershop? Barbershop on meeste juuksurisalong. See tähendab, et sellised asutused loovad tavaliselt mehed meestele. Sellistes salongides püüavad nad välja mõelda originaalse kontseptsiooni, mis mitte ainult ei hämmastaks ja haaraks, vaid paneks kliente ka mugavalt ja hubaselt tundma.

Saladus ei peitu mitte banaalses "Siin me lõikame juukseid, siin on tool - istu, kalluta pead", vaid interjööri detailide, muusika ja lõhnade kombinatsioonis. Nad püüavad sellist atmosfääri mitte üle koormata, teha neid võimalikult tagasihoidlikuks.. Kõigi nende nüansside tõttu ei tule te juuksurisalongi mitte ainult teenuse, vaid ka ainulaadse meessoost atmosfääri pärast.

2. Raseerimine vanamoodsalt

Sirge pardel pole paremates kätes nii ohtlik. Seega, kui teil on endiselt mehelikkust, soovite põnevust ja kvaliteetset raseerimist, ei tohiks te veebist tellida pardlit koos juhistega – parem minge barberi juurde.

Oma ala meistrid ei tee teie näole mitte ainult külma terasega tutvust, vaid ka korraldada raseerimine, mida ükski kaasaegne masin ei suuda..

Raseerimine sirge raseerijaga on põnev protsess, mis nõuab maksimaalset keskendumist. Sest kui te kallutate raseerija liiga palju või ei muuda teatud kohtades (nurkades, mõlkides ja ülahuule kohal) üldse nurka, siis võite end lõigata! Kindlasti, iga mees peab teadma, mis on sirge raseerija, mitmel põhjusel: täiuslik karvade eemaldamine, vähem nahaärritust, protsessist saadav rõõm.

3. Teenindus

Sellistes asutustes püütakse kaotada eraldatus kliendi ja juuksuri vahel, nii et iga külaline tunneks end mugavalt ja rahulikult ning juuksuril oleks mugav töötada.

Nende salongide juuksurid on spetsialiseerunud meeste juukselõikusele, nii et võite olla kindel kvaliteedis ja stiilis. Meistrid töötavad meeste juustega, mõistavad paremini nende struktuuri, annavad nõu ja aitavad soenguga, mis sobib paremini ja on hoolduses vähem nõudlik.

4. Uued tuttavad

Juuksurisalongide atmosfäär on nii meeldiv ja harmooniline, et ei klient ega peremees ei taha sealt võimalikult kiiresti välja tulla. See muutub ... eriline meeste klubi. Mõnele meeldib klubides käia, teistele - kalal käia. On aeg juuksurisalongide jaoks.

Selles kohas saate kindlasti uusi tuttavaid ja uskuge mind, nad ei valmista teile pettumust. Lõppude lõpuks, sellistes kohtades te kindlasti ei kohtu garaažide taga odava õlle armastajatega. Siin kohtad mehi, kes hoolitsevad enda eest ja mõistavad, et välimus on üks tähtsamaid asju inimese elus. Mehed, kes hindavad kõiges üksikasju. Mehed, kes teavad, mida nad elult tahavad.

5. Isiklik hooldamine

Ärge arvake, et parima juuksuri juuksurisalongis tehtud soeng sobib teile ideaalselt igal ajal, igal pool, igal kellaajal ja iga ilmaga. Jah, paljusid soenguid saab kujundada kerge näpuga, kuid väike hoolitsus ei tee paha. Salongis, juuksur juhendab teid, mida teha soenguga., räägivad teile oma juuste kohta (kas nad on haiged või terved, kui palju neid kadedust tunneb) ja annavad soovitusi spetsiaalsete kosmeetikatoodete kohta.

Siis säilitab teie soeng kaua aega suurepärase väljanägemise ja teie juuksed püsivad peas nii kaua kui võimalik. Nüüd, enamik juuksuripoode saab müüa spetsiaalseid tooteidja mõned isegi teevad neid.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti