Saidi logo

Tasub teada: 5 müüti juuksuritöökodade kohta

Kas olete juba pikka aega plaaninud barbershopis käia, kuid ei suuda oma meelt teha? Kas teie peas püsivate stereotüüpide tõttu? Selles artiklis palusime Olga Ivanenkol hajutada populaarseid müüte juuksuritöökodadest ja öelda, mida peate teadma enne esimest reisi meeste juuksurisse.

Müüt 1: Babershopid on väga kallid

Minu arvates on see ekslik arvamus, on palju ilusalonge, kus meeste juukselõikuse hinnad on samad ja kusagil veelgi kõrgemad.

Müüt 2: Barberid teevad monotoonseid soenguid

On olemas selline arvamus, kuid enamikul juhtudel, ei ole barberi, kes otsustab, mida soeng teha. Kõige sagedamini tuleb kliendil mingisugune nägemus oma soengust, barber arutab sel juhul ainult juuste kasvu mõningaid jooni ja kolju kuju ning annab nõu, kas seda soengut teha või mitte.

Müüt 3: Soeng võtab kaaaua aega

Kui juuksuri juurde tuleb uus klient, siis võib see nii tunduda. Kuid esimest korda arutatakse kõiki soengu üksikasju, uurib barber kliendi pead. Juukselõikus ise võtab pärast kõiki arutelusid ja šampooni pesemist keskmiselt 30 minutit.

Müüt 4: Keemia (liiga täiuslik, justkui värvitud habe saavutatakse ainult kemikaalidega)

Sellele küsimusele on raske vastata. On imelisi geene, mille puhul habe kasvab paksuks ja ilusaks ning habemeajajal on vaja ainult eemaldada kõik mittevajalikud asjad, et klient ei näeks välja nagu kobar.

On veel üht tüüpi habemeid, mis saavutatakse värvi abil, kuid see on kliendi soov. Või kui räägime fotost, siis see võib olla ilusama pildi jaoks Photoshop, mis aitab uusi kliente meelitada. Töötan oma praktikas sellega, mida loodus on autasustanud, ja õilistan seda.

Müüt 5: Barber on eranditult meessoost amet

Kui minna barbershopi tekkimise ajalukku, siis oli see nii. Praegu valdab seda ametit üha rohkem tüdrukuid. Ja ma usun, et selles pole midagi kohutavat, pigem vastupidi, ma näen ainult plussi. Klient saab valida, kellest saab tema barber.

On kategooria kliente, kes lõikavad juukseid eranditult meessoost barberite juures, ja on neid, kes eelistavad tüdrukuid. Minu praktikas oli palju juhtumeid, kui nad tahtsid saada meesbarberi juurde, kuid nad jõudsid minu juurde ja said minu püsiklientideks. See puudutab barberi oskusi, mitte sugu.

Mida peate teadma enne esimest barberi külastust:

Esiteks, vali juukselõikus. Pikad juuksed on lihtsamad - neist saab teha mis tahes soengu. Aga kui olete prevselt lõiganud oma juuksed õigesse pikkusesse ja otsustanud proovida lühemaid juukseid, peate ootama, kuni teie juuksed kasvavad tagasi soovitud pikkusele.

Teiseks saate registreeruda barberi juurde ja paluda lõiget kohandada, et juuksed näeksid korralikud välja.

Kolmandaks. Valige endale sobiv barbershop. Ärge unustage läbi vaadata ülevaateid, allahindlusi ja pakkumisi. Valige oma eelistatud kuupäev ja kellaaeg ning kohtume varsti!

Olga Ivanenko, meeste barber Narvas

Broneeri aeg
Ello | Instagram

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti