Saidi logo

Talve viimane kuu on soe: horoskoop kõigi sodiaagimärkide jaoks veebruaris

Tähed hoiatavad, et teie lähedased kannatavad tähelepanu puudumise all. Pidage meeles, et karjääri ajades ütlete oma lähedastele harva, kui väga te neid armastate.

Loe veel:
5 kõige energilisemat ja positiivsemat sodiaagimärki
Millised sodiaagimärgid ei saa kunagi üksteisega läbi

Jäär

See kuu on soodne sõpradega kohtumiseks ning annetuste ja kontsertide külastamiseks. See on hea aeg, et hakata teistega suhtlema, selle asemel et elada tagasihoidlikku eluviisi.

Sõnn

Sõnn saab tööl oma panuse eest ühisesse eesmärki kenasti tasutud. Energeetika valdab teid, mis tähendab, et on aeg hakata uusi ideid ja plaane ellu viima. Keskenduge oma eesmärkide saavutamisele.

Kaksikud

Kaksikud suplevad sel kuul vastassugupoole külluses. Tõsi, tööalaselt ei ole asjad nii edukad, kuid see on varsti möödas.

Vähk

Vähkidel on ees raske kuu. Ühelt poolt koormavad teid probleemid tööl ja teiselt poolt raskused perekonnas. Teie otsustada on, kumb on teie jaoks olulisem. Võid vajada lähedase inimese abi, keda usaldad.

Leo

Kogu kuu on Leole pingeline. Te ei pea tegelema mitte ainult pakiliste probleemidega, vaid ka minevikku ulatuvate probleemidega. Uskuge oma jõusse ja kõik läheb hästi.

Neitsi

Kuu on hea mis tahes soetuste jaoks. Võib-olla soovite otsida uut kinnisvara. Aga kui te ei saa endale veel nii suuri oste lubada, võib isegi tavaline ostureis rahuldust pakkuda.

Kaalud

Haavatav Kaalud võivad teha pidevaid meeleolumuutusi. Lisaks ei tea sa ise, millega see seotud on. Mõelge, mis võiks olla teie seisundi põhjuseks, vihje peitub minevikusündmustes.

Skorpion

Skorpionid ei toetu kogu kuu jooksul mitte tervele mõistusele, vaid sisemistele tunnetele. Tavapärane rutiin võib olla masendav ja monotoonne töö viib masendusse. Peaasi, et te ei muretseks, olge veidi kannatlik ja te suudate leida midagi, mis teile meeldib.

Ambur

Veebruaris muretsevad Amburid tüli pereliikme või sõbraga. See masendab teid, kuid kui mõistate, et see inimene on teile kallis, on parem teha esimene samm leppimise suunas. Sellest võidavad kõik.

Kaljukitsed

Õnn on sel kuul teie poolel, oluline on seda õigesti ära kasutada. Ära jäta kasutamata võimalusi, mida saatus sulle annab, ja püüa kõik lõpuni viia.

Veevalaja

See kuu on täis dünaamilisi projekte ja loomingulisi ideid. Midagi sellist pole teie elus ammu olnud. Peamine on mitte kaotada energiat ja tegutseda nii, et elu oleks jätkuvalt täis säravaid värve.

Kalad

Kalad võivad vajada perekonna ja sõprade abi. Võib tekkida probleeme, mida te ei suuda üksi lahendada. Kuid on ka häid uudiseid: sel kuul tõmbab vastassugupoole tähelepanu.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti