Saidi logo

Talv on tulemas: kõige huvitavamad jõulumeigikollektsioonid 2021

Vaatamata sellele, et on alles oktoobri lõpp, on mõned ilubrändid juba esitlenud oma talviseid pühade meigikollektsioone. Kosmeetikabrändid soovitavad uut aastat tervitada punase huulepulga ja säravate varjunditega.

Loe veel:
Halloweeniks valmistumine: kuidas jäljendada Squid Game'i ebatavalist meiki
Loobu meigist: ainult vett sisaldav ilurutiin

1. Unistuste ateljee, Dior

Diori jõulumeigikollektsiooni loomisel sai loominguline direktor Peter Phillips inspiratsiooni Avenue Montaigne'i 30 maja fassaadi arhitektuurist, mis on sama hoone, kus asus kunagi Christian Diori ateljee. Hoone kujutisega trükis kaunistab 5 Couleurs Couture'i silmatoonipalette, Rouge Blush'i ja isegi Rouge Diori huulepulkasid.

Seekord otsustas moemaja keskenduda kuldse ja beeži silmameigi ning punaste huulte kombinatsioonile. Dior pakub pildi täiendamiseks ühte kolmest Diorifici küünelaki toonist, mis meenutavad huulepulga värve.

2. №5, Chanel

Chanel otsustas toetada legendaarse lõhna #5 sajandat aastapäeva temaatilise meigikollektsiooniga. Kuldsed toonid kombineerituna punase ja musta värviga esindavad ikoonilise parfüümi kompositsiooni mitmekülgsust.

Les 4 Ombres'i silmavärvidest, mida kaunistavad pudeli siluett ja sümboolne viis – Mademoiselle'i sümbolikuju – sai tähetoode. Meigikunstnikud soovitavad pidulikku meiki täiendada punase Rouge Allure'i huulepulga ja sellele sobiva Le Vernis'i lakiga.

3. Gold Wish, Guerlain

Uusaasta pühad on aeg, mil on võimalik soove esitada. Guerlaini maagilised mesilased, kes legendi kohaselt lõid parfüümimaja jõulukollektsiooni, aitavad teie unistustel täide minna.

Sel aastal sisaldab see kahte sügavpunast Rouge G huulepulka, mis on kaunistatud kuldosakestega. Pühadeks muudeti ka terrakottapruunistavat puudrit, millel on sädelev brändi logo. Ja loomulikult koosneb piiratud koguses puuder valgetest, beežidest, pronksist ja kreemjatest kuulikestest.

4. Jõulupühade kollektsioon 2021, Givenchy

Givenchy jõulukollektsioon tähistab ajatut klassikat. Kõik tooted on esitatud stiilsetes mustades ümbrikes, millel on kuldne 4G logo.

Enne pühi otsustas bränd teha meeldiva üllatuse kõigile Prisme Libre'i puudri fännidele, esitledes seda kahes piiratud koguses: kuldne beež (kasutatakse highlighterina) ja helelilla. Selle neliku täiendamiseks pakub moemaja särava mattpinnaga nude'i huulepulka Le Rouge, samuti pruuni Le 9 Eyeshadow Palette'i.

5. Dream of Diamonds & Lights, Artdeco

Artdeco bränd kutsub meid aastavahetusel üles tegema kõige säravamat meiki. Kaheksast halliroosast toonist koosnev Eyelights Palette, mis koosneb metalse efektiga toonidest, aitab sul seda hõlpsasti teha.

Järgmine ihaldusobjekt on sädelev huulepulk Lip Jewels, mis peegeldab valgust erilisel viisil, luues huultele mitmemõõtmelise särava efekti. Selle koostis on rikastatud Brasiilia pähkliõli ja E-vitamiiniga, mis tagab maksimaalse mugavuse pärast pealekandmist.

Viimistle oma meik pehme roosa Glam Couture Blush'iga ja särava smuutiga.

Eesti