Saidi logo

"Nad tunnevad naisi igas vanuses": Kate Winsletist saab L'Oreal Paris'i nägu.

L'Oreal Paris'i ilusaadikute meeskonnaga on liitunud Eva Longoria, Svetlana Hodtšenkova ja Barbara Palvin. Näitlejanna jagas oma muljeid uuest tiitlist ja rääkis oma nägemusest ilust.

Kate Winslet, 45, on üks Hollywoodi kõige austusväärsemaid näitlejannasid. Tema filmograafia on nagu seapank imesid, alates legendaarsest Titanicust kuni sensatsioonilise "Avatarini". Tundub, et staar on olnud pildil juba sünnist saati, kuid tegelikult alustas Winslet oma karjääri kahekümnendates eluaastates - samal ajal tekkisid ka tema esimesed ideed meikimisest.

"Kui ma olin kahekümnendates, kasutasin meiki, et olla meeste jaoks atraktiivne," tunnistab kuulsus ausalt intervjuus Refinery29.com-ile.

Winslet usub, et sellest ajast alates on palju muutunud nii tema arusaam maailmast kui ka tööstusest tervikuna: "Me võime öelda, mida me tunneme, end täiesti erinevalt väljendada.

"Ilu ei tohiks olla midagi elitaarset, kättesaamatut.

L'Oreal Paris'i suursaadikuna on Kate näeb olulist missiooni aidata naistel üle maailma õppida ennast armastama. "Meil on nüüd saadaval laiem valik nahahooldustooteid kui kunagi varem," ütleb ta. "Need esemed mängivad suurt rolli enesehoolduse kujundamisel."

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti