Saidi logo

Varju all: meigikunstnikud leidsid viisi, kuidas kulmud visuaalselt paksemaks muuta.

Moodsaid põikpäiseid kulme on lihtne saavutada (näiteks seebi või läbipaistva geeli abil). Aga kuidas neid visuaalselt veelgi laiemaks muuta, on küsimus. Õnneks on meigikunstnikud leidnud viisi, kuid see ei ole kulmudega seotud...

Kulmud on üks peamisi aktsente meigis - ainult nende stiil muutub. Sel hooajal on kõige aktuaalsemad laiad, "kohevad" kulmud, mis näevad välja nagu linnutiivad.

Kui kulmude meikimine on väga lihtne (peamine on leida õige stiil!), siis kulme on väga raske meigiga suuremaks teha. Probleemi aitas lahendada Shadow Brow tehnika, mille puhul kantakse kulmupuudrit kulmukaare alla.


Jah, jah, nii saad loomuliku tooni, mis loob illusiooni laiematest kulmudest. "Kui soovite, et teie kulmud näeksid välja võimalikult paksud, peate "taasluua nende käitumist"," ütleb Anastasia Soare, Anastasia Beverly Hills'i tegevjuht ja asutaja. See tähendab, et vajate oma meigi jaoks kahte puudritooni.

"Alustage kaare piirjoonest – kasutage pulbrit, mis on ühe või kahe tooni võrra heledam kui teie kulmud. Seejärel kanna neile tumedamat tooni," ütleb kulmuguru Anastasia Soare. See tehnika aitab luua kerge hägususefekti, mis hoiab sissetõmmatud kulmud liiga karmi välimuse eest. "See on suurepärane viis saavutada loomulikud, pehmed kulmud, millel on pehme üleminek," lõpetab Soare.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti