Saidi logo

"Banana" silmapliiats: retrotrend, mis näeb välja väga kaasaegne

Loovad silmalainerid on tuleva hooaja show'de meikides peamine aktsent. Meigikunstnikud pakuvad erinevaid visandeid, mille hulgas on eriline koht 60ndate aastate moest inspireeritud "banaani" silmalaineril. Räägime ja näitame, kuidas seda trendi catwalkilt oma ellu üle kanda.

Loe veel:
Varju all: meigikunstnikud leidsid viisi, kuidas kulmud visuaalselt paksemaks muuta.
Beyoncé šokolaadine meik ja Dua Lipa lillad silmavärvid: 2021. aasta Grammy parimad iluilmed

"Banaaniline" silmalainer on seotud Twiggy ikoonilise välimusega. Selle meigi kordamiseks kanna silmalauge veidi üle silmalaugude kortsu - nii, et joon meenutab ümberpööratud puuvilja. Kuulsa nukuefekti loomiseks liimi alumistele ripsmetele kobarad ja kanna liikuvale silmalaugule veidi pronksist silmavärvi.

"Banaani" silmalaineri joonistamine on palju lihtsam kui "nahkhiire" või "liblikatiiva" joonistamine - selleks võib kasutada ükskõik millist linerit, alates klassikalisest vedelast kuni tavalise silmalainerini.

Selle meigi peamine eelis on see, et see suurendab silmi visuaalselt. Saate täiendada oma igapäevast kuvandit, kui keeldute valeripsmetest ja valite nude'i huulepulga. Kombineeri loominguline silmalainer klassikaliste kassisilmade nooltega või lihtsalt eksperimenteeri silmalaineri värviga.

Eesti