Saidi logo

Adele'i 3 stiilset soengut: Adele: Oh My God

Adele rõõmustab oma fänne jätkuvalt mitte ainult oma särava talendi, vaid ka oma uuendatud välimuse ja stiilsete piltidega.

Loe edasi:
"Itaalia bob": teine tõlgendus moodsast soengust
Milline juuksehooldus on 2022. aastal populaarne: ekspertide arvamus

2022. aasta alguses esilinastus lauljatar oma uus muusikavideo "Oh My God", kus ta esineb kolme minuti jooksul kolmes erinevas välimuses. Iga soengu lõi Adele'ile Los Angelese staarstilist Sami Knight.

Klassikaline

Klipi esimeses osas istub Adele toolile, juuksed on tagasi pandud korralikku pussi. Mõlemal pool tema nägu on väike, kergelt keeratud juuksesalk, kuid see ei võta tema juuste rangusest midagi ära. Seda pilti võib pidada lauljatari jaoks klassikaliseks – ta on korduvalt esinenud sujuvalt tagasi tõmmatud juustega, mis rõhutab suurepäraselt tema näo atraktiivseid jooni.

Tervitused minevikust

Kompositsiooni keskel ilmub Adele teistsuguse, kuuekümnendate aastate stiilis soenguga. Tol ajal oli lisaks kammimisele moes ka juukseid, juukseotsad olid väljapoole lokitud. Tegemist on romantilise soenguga, kuid lokkide jäik lukustus, puhtad jooned ja pikk kaba-kleit annavad Adele'ile väga reserveeritud ja piduliku välimuse.

Märgade juuste efekt

Finaalis istub Adele taas toolil, kuid veidi lõdvema ilmega. Tema juuksed on lahtised ja niiske efektiga stiliseeritud, mis on viimasel ajal väga populaarseks muutunud. Seda on lihtne saavutada spetsiaalse vahu või stiiligeeli abil. Toode tuleb kanda märjadele juustele ja seejärel kuivatada need fööniga, surudes neid käega kokku.

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti