Saidi logo

"Suitsune" blond: kuidas see erineb tuhapruunist?

Tänapäeval pakub ilutööstus meile palju võimalusi, kuidas saada blondiks. Kõige stiilsem variant külmaks hooajaks piirneb juba tuttava tuhkase värvusega, kuid omab siiski oma iseloomulikke jooni.

Loe veel:
Rohkem kergust! "Prantsuse naise soeng" - veel üks stiilne lahendus sügiseks
"Pähkline moka": "kohvi" värvimine on muutumas trendiks sel sügisel.

Selle hooaja populaarse "suitsuse" värvuse peamine tunnusjoon on hallide esiletõstete olemasolu blondides juustes. "See on ühevärviline tuhkjas toon, mis sobib kõige paremini neile, kellel on väga tume loomulik juuksevärv," ütleb Redkeni kolorist ja brändi suursaadik Ryan Pearl. Kuna tegemist ei ole tegelikult heleda värviga, hõlmab see erinevaid alatoonide varieerumist, plaatinast kuni jäise värvini.

foto @hairbysummerl

"See on suurepärane võimalus suveblondist sügisblondiks muutumiseks," ütleb Jennifer Korab, kuulsuste kolorist ja Renaissance Salon & Spa asutaja. Tänu sellele, et sinu praegune juuksevärv on tõenäoliselt heledam- suitsusblondi saavutamine ühe visiidiga ei õnnestu. "Täiusliku suitsublondi tooni loomise võti on võimalikult palju juukseid heledamaks teha- see võtab ära liigse "kuumuse" ja lisab rohkem tuhkaseid toone," jätkab Ryan Pearl.

Hoolimata tehnika keerukusest on seda tooni palju lihtsam hooldada kui tavalist blondiini. Võite lihtsalt kasutada värvitud juuste jaoks mõeldud tooteid või valida lilla šampooni - see aitab vältida soovimatu sooja vase tooni tekkimist.

Eesti