Saidi logo

2021. aasta põhivärvid: meik, maniküür, värvimine

Me ütleme teile, kuidas peate välja nägema, et olla 2021. aastal trendis.

Pantone Color Institute on traditsiooniliselt valinud 2021. aastaks kaks põhivärvi. Need on Valgustus (soojenemine optimistlik) ja Ülimalt hall (praktiline ja soliidne hall) - Pantone kirjeldas halli ja kollase kombinatsiooni kui "inspireerivat ja lootust andvat". Huvitaval kombel on 2021. aasta esimene aasta 20 aasta jooksul, mil valiti korraga kaks värvi.

Lisaks on oluline mõista, et Instagram, nagu kogu ilumaailm, on jõudmas loomulikkuse ajastusse. See mõjutab ka 2021. aasta peamisi ilutrende.

1. Maniküür

Hele pastell

Mitmevärviline maniküür on lihtsaim viis, kuidas end isoleeritud ja mitte liiga sõbraliku detsembriilma tingimustes rõõmsaks teha. Isegi kui sa pole kunagi varem oma küüsi heleroheliseks või siniseks värvinud, on nüüd aeg oma konservatiivne eluvaade üle vaadata ja proovida olla julgem kõiges - alates maniküürist kuni elukutse või romantiliste kohtinguteni (internetis).

Foto: @nailexpressroma

Summutatud värvid

Kui aga liiga erksad värvid pole ikkagi teie esteetika, võite alustada veidi summutatud võimalusega. Keskenduge omapärastele ja keerukatele palettidele nagu roheline ketsal, suhkrumandlid, galaktikasinine, must cheddar.

Foto: @overglowedit

Värvikad Prantsuse

Kui teile põhimõtteliselt palju värve ei meeldi, siis vihje värvile. Elegantseks lahenduseks on mitmevärviline prantsuse maniküür. See ei tundu nii elegantne ja šokeeriv, lisaks ei vaja see kiiret parandamist, kuna see kasvab märkamatult aluses.

Foto: @overglowedit

Päikese tuled

Kui ilm ei loo päikeselist meeleolu, võite selle enda kätte võtta. Niisiis, kui piirdute vikerkaare maniküüriga ühe värvilahendusega, kõlab see täiesti uuena. Asjakohased on oranžid ja päikesepaistelised toonid, mida saab rakendada nii ühes toonis kui ka lisada avalduse aktsente tilga või sära katte kujul.

Foto: @thehangedit

2. Meik

Neoonlöögid

2020 on andnud uue arusaama minimalistlikust meigist. Nüüd pole see absoluutses loomulikkuses, vaid neoonpaleti korralikes laikudes. Ebatavaline silmameik 2021. aastal ereda efektiga noolte kujul saab luua valge voodri või pliiatsiga, samuti mustade ja heledate neoonidega varjud. Tuhanded viisid ainulaadse jumestuse tegemiseks ja veelgi rohkem selleks. Peamine asi pole liiga palju. Neoontoonid ei sobi looduslike meigimustritega. Kuid aastal 2021 ei ela te kindlasti mustrite järgi.

Foto: @rowanblanchard

Roosad ripsmed

On aeg klassikaline must ripsmetušš kõrvale jätta ja katsetada selle värviliste kolleegidega. Kui teil on neoonroosa otsimine kohe keeruline, alustage millestki vaiksemast: välimusele salapära lisamiseks pehme roosa või suitsune roosa.

Foto: @lapetitevengeance

Mustvalge meik

Meistrid nõustuvad, et see on selle aasta ilusaim meigitrend, mis annab pildile lõputu helluse, unisuse ja romantika. Ja meigipaletis ei pea jääma ainult ühe värvi juurde. Valige sisemise nurga jaoks üks varjund, silmalau keskosa jaoks selle lähedal ja viimane silma välisnurga jaoks.

Foto: @tyronmachhausen

Silmades sinine

Selle asemel, et kogu tähelepanu suunata ülemisele silmalaudele, ärge kahetsege alumise värvilahendust. Kasutage sama värvi või veidi heledamat värvi, näiteks sinist.

Foto: @brittsully

3. Värvimine

“Söödavad” juuksevärvid

Külm bru, röstitud kookos, kuum šokolaad ja vanilje chai latte - 2021 juuste trendid inspireeritud joogid ja magustoidud võiksid teha menüü.

“Söödavad” värvikombinatsioonid on tõesti moes. Kuigi 2020. aastal oli trendiks “maasika” blond, karamelline ja sügav šokolaadi varjund. Lisaks on järgmisel hooajal aktuaalne külm “jää” blond.

Foto: @bel_pipsqueekinsaigon

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti