Saidi logo

Motiveeriv kõneleja! Kes võitis Miss World 2021 Venemaa võistlejate puudumisel

Veel üks iludusvõistlus on läbi. 70. aastapäeva iludusvõistluse "Miss World" võitja on välja kuulutatud – räägime, kes sai ihaldatud krooni omanikuks.

70. rahvusvaheline iludusvõistlus "Miss World" lõppes Puerto Ricos. Sel aastal oli hilinemine: 2021. aasta detsembris tuli üritus tundide kaupa enne finaali edasi lükata, sest 97 võistlejast 23 võistlejatest olid positiivsed koronaviiruse suhtes.

23-aastane Poola võistleja Karolina Bielawska võitis võidukarika. Kaunitari autasustamiseks ja teatepulga üleandmiseks tuli välja "Miss World 2019" tiitli omanik Toni-Ann Singh.

Kümne parima osaleja hulka kuulusid ka võistlejad Ameerika Ühendriikidest, Elevandiluurannikult, Indoneesiast, Mehhikost, Põhja-Iirimaalt, Colombiast, Tšehhist, Prantsusmaalt, Indiast ja Filipiinidelt.

Mida me siis teame maailma ilusaima tüdruku kohta aastal 2021?

Karolina Bielawska on lõpetamas magistrikraadi juhtimise alal. Tulevikus kavatseb ta kaitsta oma doktoritööd ja saada doktorikandidaadiks. Nii intelligentsus kui ka ilu on loodusliku blondiini tugevused.

Bielawska töötab modellina, armastab ujumist, sukeldumist ning tennise- ja sulgpallimängu. Ta ei ole mitte ainult iludus, vaid ka sportlane!

Lisaks sellele on Karolina seotud vabatahtliku tööga ja aitab kodutuid. Tal on oma projekt, mis pakub abivajajatele sooja sööki, riideid ja toidukaupu, samuti juriidilist nõu ja arstiabi.

Ta kavatseb lähitulevikus olla motivatsioonikõneleja. Ootame inspireerivaid kõnesid!

Kommentaarid

  • Kommentaarid puuduvad.
  • Lisa kommentaar
    Eesti